Ana sayfa Sağlık TİENS TÜRKİYE

TİENS TÜRKİYE

310
0
tiens

Bugün Tiens, ağ pazarlaması alanında sıkça duymaya başladığımız şirketlerden biri. Tiens Türkiye, dünya çapında 110’dan fazla ülkede bulunan şubeleriyle markalaşmaya doğru adım atan, sektöre rekabet ve canlılık katan ağ pazarlama şirketlerinden biridir. Doğrudan satış, bir perakende noktasının sayılamadığı evlerde, işyerlerinde ve yerlerde tüketicilerle yüz yüze ilan edilen bir ürün veya hizmetin satış yöntemidir. Ağ pazarlaması, doğrudan satış tekniği mantığına dayanan bir unsur olarak ifade edilir.

 

Tiens Nedir?

 

Sektöründe yeni olan ve ağ pazarlamacılığına yönelik bir kariyer hedefleyen birçok tecrübesiz şirketin cevap aradığı sorulardan biri de Tiens’ tir. Bunun nedeni, Tiens’ in birçok özelliği ve hizmet anlayışı ile örnek alınan şirketler arasında yer almasıdır. Tiens, Çin menşeli tanınmış seçkin firmalardan biridir. Dünyadaki birçok şubesi ile milyonlarca insana kolayca ulaşabilir. 1997 yılında uluslararası pazara giren şirket, dikkat çekici ve etki uyandırıcı projeler imzaladı ve imzalamaya da devam ediyor.

 

Tiens Nerede Kuruldu?

 

Tanınmış bir şirket olan Tiens’ in nerede kurulduğu merak ediliyor. Tiens Group olarak da bilinen Tiens, Çin’in Tianjin şehrinde kuruldu. Tiens ayrıca dünyanın birçok ülkesinde kaliteli bir ağ pazarlama hizmeti sunan Tiens şirketini kimlerin kurduğu sorusunu da gündeme getiriyor. Şirket tarihi düşünüldüğünde 1995 yılında Li Jinyuan tarafından kurulduğu bilinmektedir. Tiens Group, “toplumdan gelmek ve böylece topluma katkıda bulunmak” kurumsal felsefesi ile sosyal yardım projelerinde önemli roller üstlenmektedir. Tiens Group, kuruluşundan bu yana sosyal yardım kuruluşlarına büyük miktarda bağış yapmaktadır.

 

Tiens Ürünleri Ve Kullanım Alanları

 

Şirket hakkında merak edilen başka bir şey, Tiens ürünlerinin çeşitliliğidir, temel olarak üç başlığa bölünmüştür. Gıda Takviyeleri, sağlıklı yaşam ürünleri, cilt ve kişisel bakım ürünleri üç kategoride toplanmaktadır. Ayrıca Tiens bileklik mevcut ürünler arasındadır. Gıda takviyeleri kapsamında Tiens cordisep sinensis mantarı içeren kapsüller Tiens tarafından satışa sunulmaktadır. Bu gıda takviyelerinin biyolojik faydaları ve faaliyetleri bilimsel araştırmalarda kanıtlanmıştır. İçindeki bileşenlerin geniş bir biyolojik aktivite spektrumuna sahip olduğu belirtilmektedir. Atletik performansı desteklemeye yardımcı olan gıda takviyeleri olarak öne çıkıyor.

 

Tiens tarafından satılan diğer gıda takviyesi ürünleri; Tiens çinko ve yumurta akı içeren kapsül takviyesi, Tiens kitosan içeren kapsül takviyesi, Tiens spirulina içeren kapsül takviyesi, Tiens glukozamin içeren takviye gıda, Tiens içeren kalsiyum tozu takviyesi, Tiens zeaxanthin içeren takviye gıda, Tiens Cordy Cafe, Tiens Krill yağı içeren yiyecekler ve çok daha fazlasıdır. https://www.tiens.com.tr/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here