Ana sayfa Güncel Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

220
0
fransızca tercüme
???????????????????????????

Çeviri Çözümleri olarak Türkiye ve Fransa arasındaki mevcut ikili ilişkiler bağlamında birçok alanda Fransızca tercüme hizmeti veriyoruz.

Fransızca Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetimiz…

Türkiye ve Fransa’nın birbirleriyle birçok alanda işbirliği yaptığı, ortaklı kurduğu ve ticaret yaptığı bilinen bir gerçektir. Söz konusu tüm süreçler için de Fransızca yazılı tercüme ve Fransızca sözlü tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Çeviri Çözümleri olarak bu kapsamda sözleşme, toplantı tutanakları, ticari yazışmalar, dava dosyaları ve şirket tüzüğü gibi belgelerin Fransızca tercümesin gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda iş toplantıları, iş yemekleri, iş gezileri, şirket kuruluşları gibi süreçler için Fransızca sözlü tercüme hizmeti sağlıyoruz.

İki Dil Arasındaki Sınırları Ortadan Kaldırıyoruz…

Farklı iki gramere sahip Fransızca ve Türkçe için sağladığımız çeviri hizmetiyle iki dil arasındaki sınırları yok ediyoruz.  Türkçe ve Fransızca bilindiği üzere farklı dil ailelerindedir. Farklı sözcük oluşumlarına ve cümle kuruluşlarına sahiptir. Söz konusu durum iki dil arasında çeviri yapma sürecini zorlaştırabilmektedir.

Uzman Fransızca tercüman kadrosuna sahip Çeviri Çözümlerinde Fransızca tercüme süreci hiç de zor değildir. Tüm tercüme süreci büyük bir profesyonellikle ve titizlik içerisinde yürütülmektedir. Yıllardan beridir sektörün öncülerinden birisi olarak yer almamız buna dayanak oluşturmaktadır.

Fransızca Tercüme Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Fransızca tercüme sürecinin olumlu bir şekilde ilerlemesi için belirli bir planlamanın ve organizasyonun sağlanması şarttır. Bu noktada Çeviri Çözümleri olarak izlediğimiz belirli noktalar bulunmaktadır. Buna göre;

İlk olarak müşterilerimizin bütçesine uygun Fransızca tercüme fiyat teklifi veriyoruz. Müşterilerin verdiğimiz teklifi kabul etmesi halinde tercüme sürecini başlatıyoruz. Öncelikle tercüme projesinin konusuna uygun tercüman ataması yapıyoruz.

Sonrasında terminoloji çalışması yapıyor ve gerekmesi halinde terminoloji sözlükleri oluşturuyoruz.  Tercümanımızdan proje boyunca bilgi alıyor ve bu hususta müşteriyi bilgilendiriyoruz.

Tercüme sürecinin sonunda tercüme projesinin kontrolünü sağlıyoruz. En son olarak düzenlemelerini gerçekleştiriyor ve müşterinin istediği formatta teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Fransızca Yeminli Tercüme Hizmetimiz…

Müşterilerimizin resmi kurumlarda gerçekleştireceği işlemler için çeşitli belgelerinin Fransızca yeminli tercüme işlemini gerçekleştiriyoruz.  Bu kapsamda sicil gazetesi, ticari fatura, bilanço, gelir tablosu, diploma, transkript vb. belgeleri tercüme ediyoruz.

Fransızca tercümesi gerçekleştirilen belgelerinizin kaşe ve imza işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle evraklarına resmiyet kazandırıyoruz. Gerekmesi halinde ise noter tasdikine uygun bir biçimde hazırlıyoruz.

Yeminli tercüme işleminin taşıdığı resmiyetin bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda tüm Fransızca tercüme süreçlerimizi büyük hassasiyet ve dikkat içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Zamanında Teslimat Politikamız…

Zaman yönetiminin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.  Bu kapsamda planlamalarımızı müşterilerimizin dilediği zaman dilimine uygun olarak yapıyoruz.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden Şişli’de Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisimizle müşterilerimiz için hemen ulaşabilecekleri bir konumda yer alıyoruz.

Fransızca tercüme hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgi için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 veya 212 221 45 21 numaralı hatlarımız aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here