Ana sayfa Sağlık 06.12.2015 Kalın Belli Bayanlara Giyim Önerileri

06.12.2015 Kalın Belli Bayanlara Giyim Önerileri

369
0

Kalın Belli Bayanlara Giyim Önerileri

Yanlış kıyafet seçimleri ince belli bayanları göründüklerinden daha kötü gösterir. Aynı şekilde kalın bir bel için yapılacak doğru kıyafet seçimi kişiyi olduğundan daha ince gösterecektir. Beli kalın bayanların kıyafet seçerken dikkat edecekleri püf nokta vücudun üst tarafını özellikle de omuzları geniş gösterecek olan giysilerin seçilmesidir. Omuzların bel bölgesinden daha geniş görünmesi kişinin belini daha ince gösterecektir. Bundan dolayı bayanlar t-shirt seçerken baskılarını, gömlek ve ceket kesimlerinin omuzları geniş gösteren türden olmasına dikkat etmelidir.

Beli ince gösterirken omuz dışında dikkat etmemiz gereken diğer önemli bir yerde kalçalardır. Bel bölümünüz kalın ve kalçanız da ufak ise o zaman kalçanızı daha büyük gösterecek modelleri tercih edebilirsiniz. A kesim etekler size bu konuda yardımcı olacaktır. Tercihiniz pantolondan yana ise o zaman belin üzerindeki modelleri kalın kemerler ile giyebilirsiniz. Gömlek giymeyi tercih ederseniz o zaman bütçenizde biraz artış yapmanız gerekecek. Vücut tipinize uygun gömlekler diktirmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Gömlek diktirirken omuz bölgesini geniş gösterecek modelleri terzinize örnek verebilirsiniz. Pantolon ve ayakkabı seçiminde koyu renkleri tercih etmeniz bacaklarınızın olduğundan daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Böyle bir durum dikkati belinizden bacaklarınıza çekecektir. Bacaklarınızda uzun bir görünüm daima belin ince görünmesini sağlayacaktır.

Bayanlar kendilerine en iyi kıyafeti seçmelerinde yardımcı olmaları için vücutlarını bir boy aynası karşısında dikkatli bir şekilde incelemelidir. Yukarıda yazdıklarımız size sadece bir öneridir. Bu önerilerin kalın belli bayanların hepsinde işe yarayacak diye bir kural yoktur. Vücudunuza en uygun seçimi yapacak olan kişi yine sizsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here