Ana Sayfa Sağlık Juico farklı konseptiyle Zorlu Center’da!

Juico farklı konseptiyle Zorlu Center’da!

1229
0

Sağlıklı yaşam ve beslenme markası Juico, İstanbul’un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan kentin buluşma noktası Zorlu Center’daki yeni satış noktasıyla fark yaratıyor. Tüm Juico ürünlerinin yer aldığı mağazanın diğer satış noktalarından farkı,  ‘smoothie’ler, tatlılar, salatalar, ‘bowl’ların anında hazırlanıp sunulması. Yeni Juico mağazası Ekim ayı itibariyle  hizmet vermeye başlıyor

Juico‘nun Coldpressed (Soğuk Sıkım) yöntemiyle oluşturduğu tamamen katkısız, şeker ilavesiz, alkali seviyesi yüksekjuice’ları ve günlük beslenmesine sağlık, hafiflik ve lezzet katmak isteyenler için hazırladığı yiyecekleri, konsept mağazalarıyla fark yaratan Zorlu Center‘da yer alacak. Diğer kiosklardan farklı bir konsept ve yepyeni içerikleriyle hizmet verecek olan Juico, smoothie, salata, tatlı, bowl siparişi veren Juicoseverler’e ürünleri anında hazırlayıp sunacak.

Yulaflı, protein ağırlıklı ‘Superfood Smoothies’, hafif, sağlıklı ve tatlı ihtiyacını gideren ‘Avocado Mousse’, ‘Acai’ ve ‘Smothie Bowl’lar,tüm Juico ürünleri gibi hafiflik, zindelik, sağlık ve lezzet vaadediyor. Özellikle yaz tatili ve bayramda yenilen ağır yiyecekler, asitli içecekler ve tatlı kaçamaklarının yarattığı kilo artışının önünü kesmek için de birebir.

Juicoseverlerin vazgeçemediği tüm tatlar ve yeni lezzetler, Ekim ayı itibariyle Zorlu Center‘ın Meydan katında hizmet vermeye başlayacak olan Juico’nun kioskundaki yerlerini alacak.

Sağlığı ve lezzeti bir arada sunan ve ‘Ne yersen O’sun diyen Juico, Zorlu Center‘daki hizmet noktası haricinde Akasya, CarrefourSA Gurme mağazalarından ve Kanyon ile Maslak Orjin‘deki kiosklardan da temin edilebiliyor.

Juico’nun sağlık ve lezzet deposu meyve, sebze ve baharatlarla hazırlanan juice’ları ve günlük beslenmeye sağlıklı bir alternatif oluşturabilecek diğer ürün çeşitleri ile yenilenmek isteyenler; ürünlere ulaşmak için Juico’nun web sitesi üzerinden sipariş verebilir.

Juico; tüm İstanbul’a erişen geniş dağıtım ağıyla www.juico.com.tr üzerinden verilen siparişleri, ertesi gün adrese teslim ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz