Ana Sayfa Sağlık Bu sonbaharda çocuklar, BEE’O UP ile çok güçlü!

Bu sonbaharda çocuklar, BEE’O UP ile çok güçlü!

1596
0
51808335 - happy smiling boy in green polo t-shirt showing strong fists over green school chalk board background

Sonbaharın gelişi ve okulların açılmasıyla birlikte mikrobiyal enfeksiyonlar da artmaya başladı. Yüksek antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip olan BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal (Çocuk), sık hastalanan çocukların bağışıklık sisteminin güçlenmesine, hastalıklara karşı korunmalarına ve gün içerisinde kendilerini daha enerjik ve zinde hissetmelerine yardımcı oluyor. Düzenli olarak günde en az bir tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilen BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, büyüme ve gelişmeye de destek oluyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent firmasında üretilen BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal doğrudan ya da ekmeğe sürülerek, ılık süt veya yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak da tüketilebiliyor. 190 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal yalnızca eczanelerde satışa sunuluyor.

 

Propolis nedir?

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

 

www.beeo.com.tr

Bilgilendirme: Yüksek propolis ve arı sütü içerikli BEE’O UP ürünleri özellikle hastalık dönemlerinde vücudun daha hızlı toparlanmasına yardımcı olur. BEE’O UP ürünleri sadece eczanelerde bulunmakta ve dağıtım Alliance Healthcare ve Selçuk Ecza Deposu kanallarıyla gerçekleştirilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz