Ana Sayfa Gezi EGE’NİN TADINA DOYAMAYANLARA YENİ “GURME LEZZETLER”

EGE’NİN TADINA DOYAMAYANLARA YENİ “GURME LEZZETLER”

1425
0

Türkiye’nin en prestijli sıvı yağ markası Yudum,

Zeytinyağında iddiasını sürdürüyor.

Ailenin en yeni üyesi Egemden yeni bir seri ile portföyünü güçlendiriyor: Egemden Gurme Lezzetler

 

30 yıllık tecrübesi ve kalite anlayışıyla mutfakların vazgeçilmezi , lezzet dünyasında fark yaratmaya devam ediyor. Ayçiçek yağı kategorisinin değişmez lideri, zeytinyağı kategorisinde standartları yükseltirken; Egemden Gurme Lezzetler serisi ile iddiasını bir adım öteye taşıyor.

Sofrasında harikalar yaratmak isteyenler için Egemden şimdi de Erken Hasat, Soğuk Sıkım ve Organik çeşitlerinin yer aldığı Gurme Lezzetler serisi ile öne çıkıyor.

 

Ekim – Kasım döneminde toplanan ilk zeytin hasatından üretilen Egemden Erken Hasat, bu dönemde toplanan zeytinlerden zeytinyağına dönüşüyor. Zengin meyvemsi aromada ve boğazda bıraktığı yakıcılığı ile yüksek kalite ve lezzet sunuyor.

Egemden  Soğuk Sıkım,  Ege’nin en kaliteli zeytinlerinin bekletilmeden, 27C’nin  altında soğuk su kullanılarak sıkılması ile üretiliyor. Böylece zeytinin kendine has kokusu ve besin değerleri korunarak eşsiz lezzette ve kalitede zeytinyağı sunuyor.

Egemden Organik Sızma sanayi bölgesinden uzakta ve kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilen Ege zeytinlerinden, hiç bir karışıma izin verilmeksizin özel üretim hatlarında üretiliyor. Bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evrelerde uluslararası gözetim kuruluşu Ecocert tarafından denetleniyor.

Elegan şişe tasarımıyla sofralarınızda gururla sergileyeceğiniz Egemden Gurme Lezzetler sofralarınıza lezzet ve zerafet katacak!

 

www.egemden.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz