Ana Sayfa Kültür/Sanat Aysha.com.tr Seçkin Bir Davetle Açılışını Gerçekleştirdi

Aysha.com.tr Seçkin Bir Davetle Açılışını Gerçekleştirdi

891
0

3 ay önce yayın hayatına başlayan aysha.com.tr yaşam ve stil sitesi açılış lansmanını muazzam bir geceyle gerçekleştirdi.

Maslak 42 Art Space’de gerçekleştirilen lansmanda Türkiye’nin önde gelen basın organları, sanat ve medya camiasından seçkin kuruluşlarının da aralarında bulunduğu misafirler de yer aldı.

Davet, sitenin köşe yazarlarından Ender Saraç, Selim Yuhay, Ayşe Öner, Berin Tuncel, Ayşe Duman, Yağmur Al Shareef gibi isimlerin yanında, Feryal Gülman, Başak Sayan, Metin Hara, Hilal Oğuzkan ve Suzan Toplusoy gibi birçok farklı camiadan ismin bir araya gelmesine de vesile oldu.

Yayın hayatına başladığından beri oldukça hızlı bir şekilde adını önemli web siteleri arasına yazdıran aysha.com.tr, içinde modadan sanata, hukuktan psikolojiye, sağlıktan dekorasyona kadına dair her konunun ele alındığı bir portal.

Sitenin Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz Sahibi Pınar Küçükşabanoğlu açılış konuşmasında, Aysha Dergi olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini, bu başarı ve potansiyeli daha geniş kitlelere ulaştırmak için web sitesi açmanın kendisi için olmazsa olmaz bir hedef olduğunu söylerken, aysha.com.tr’nin yayın hayatına başladığı günden beri başarılı bir ivmeyle günden güne büyüdüğünü kaydetti.

Sitenin Genel Yayın Yönetmeni ise “Aysha.com.tr kısa süre önce yayın hayatına başladı. Bu süreçte beklentilerimizin üzerinde bir geri dönüş aldık. Okurlarımıza teşekkür ediyorum. Bir aylık sürede 900 binin üzerinde bir kitleye ulaşmak gerçekten gurur verici.” şeklinde konuştu.

Gecenin sürpriz konuğu ise Keman Virtüözü Gisele’di. Davetlilere keyifli dakikalar yaşatan sanatçı, 20 dakikalık mini bir konser gerçekleştirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz