Ana Sayfa Kültür/Sanat Yükselen Burç Hesaplama Yurtdışı

Yükselen Burç Hesaplama Yurtdışı

4526
0
yükselen burç hesaplama yurtdışı

Bilindiği üzere yükselen burçlar, bireylerin doğduğu tarih ile doğdukları saatin bilgileri birleştirilerek bulunan ve gündelik hayattaki davranışları şekillendiren burç çeşitleridir. Yükselen burç hesaplama yurtdışı işi, yurt içinde ve yurt dışında ayrı ayrı da yapılabilmektedir. Bireylerin yurt içinde doğdukları saat Türkiye saatine göre çevrildiğinde yükselen burçları değiştiğinden dolayı yurt içinde ve yurt dışında hesaplandığında yükselen burçlar farklı çıkabilmektedir. Bundan dolayı dikkat edilmesi gereken en temel şeylerden biri eğer yurt dışında doğdu iseniz, hangi saat dilimini kullanan bir ülkede doğduğunuzdur ve Türkiye ile aranızdaki saat farkının tam olarak ne kadar olduğudur.

yükselen burç nasıl hesaplanıyor

Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burç özellikleri genel olarak günlük hayatta sizi belirleyen ve yaşamınızı idame ettiren davranışlarınızın özellikleridir. Gündelik hayatta biri size şaka yaptığında nasıl bir tepki veriyorsunuz? Peki, bir yol kaybederseniz ne yapıyorsunuz? Biriyle kavga ederken hazır cevap biri misiniz, aşırı duygusal biri misiniz? Biri size nasılsın diye sorduğunda samimi cevabınızı mı veriyorsunuz yoksa nezaketen bir cevap verip geçiştiriyor musunuz? Gündelik hayatınızda yapmanız gereken işleri erteleyen biri misinizdir yoksa çabucak işlerinizi düzenli şekilde halletmeyi mi tercih edersiniz? Temizlik konusunda takıntılı bir insan mısınız yoksa daha dağınık olarak nitelendirilen kişilerden misiniz? Yükselen burcunuz, doğduğunuz saati esas alarak yaptığı temel ölçüm ve hesaplamalara göre bu ve daha buna benzeyen milyonlarca durumda nasıl davrandığınızı veya nasıl davranacağınız konusunda tahminlerini yaparak kendinizi ciddi ve büyük bir olaydan önce de çok iyi tanımanızı ve analiz etmenizi sağlayan bir burç çeşididir. Bu açıdan bakıldığında, yükselen burç özellikleri nasıl bir insan olacağınız konusunda belirleyici ve kritik olarak değerlendirilebilir.

yukselen-burc-hesaplama-tablosu

Alçalan Burç Hesaplama

Alçalan burcun anlamı, doğduğunuz saate göre belirlenir. Doğduğunuz saatte gökyüzüne doğru bakıldığında en uzak noktada bir ufuk çizgisi görünür. İşte o ufuk çizgisi üzerinden batmakta olan burca alçalan burç hesaplama derken o ufuk çizgisinden yükselen burca ise yükselen burç denmektedir. Alçalan burç hesaplama, ufuktan hangi çizginin alçaldığını anlamanız ile çözülmektedir. Peki, alçalan burç neleri belirlemektedir? Yükselen burçların genellikle gündelik hayatları belirlediği, gündelik hayattaki tepkileri ve düşünceleri belirledikleri net bir şekilde belirlenmektedir.

Alçalan Burcunuzu Hesaplamak İçin Linke Tıklayın: https://www.yorumcu.com/astroloji/alcalanburc.asp

Alçalan burçlar ise daha duygusal konularla ve ikili ilişkiler ile ilgili konularda kendini göstererek etkisini hissettirmektedir. Alçalan burçların kendini gösterdiği yerler partnerlerle olan ilişkilerdir. Evli iseniz karınız veya kocanız ile olan ilişkilerinizde, bir sevgiliniz nişanlınız var ise de sevgiliniz ile olan ilişkilerinizdeki davranışlarınızda alçalan burç kendini gösterir. Ne kadar kıskanç olduğunuz, ne kadar tutkulu olduğunuz, cinsel yaşamda nasıl bir kimliğe sahip olduğunuz, kavga ederken nasıl biri olduğunuz, kin tutma, affetme, agresif tavırlar sergileme gibi konularda nasıl davrandığınız alçalan burcun alanına giren özelliklerinizdir.

Yükselen Burçlarla İlgili Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın: http://www.modamanya.net/yukselen-burc-hesaplama/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz