Ana sayfa Kültür/Sanat Yabancı Dil Bilginize Pratiğe Dökün!

Yabancı Dil Bilginize Pratiğe Dökün!

447
0

Sahip olduğunuz bilgi birikimini iletişim kurarken kullanmak istiyor ancak kendinizi yeterli bulmuyorsanız Bakırköy ingilizce kursu ile pratik yapabilirsiniz. Her yaş ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan derslerim; deneyimli öğretmenler, zengin materyaller ve teknolojik donanıma sahip sınıflarda sürdürülür.

Kaliteli Eğitimin Adı

İhtiyaca göre hazırladığımız eğitim programları, yerli ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilir. Dünyanın önde gelen kurumlarıyla yaptığımız iş birlikleri sayesinde dileyen adaylar dil eğitimlerine yurt dışında da devam edebilirler. Belirlediğimiz hedeflerden sapmadan tamamladığımız kur sistemimiz, öğrenme garantilidir.

 

İstanbul’un göbeğinde konumlanan Bakırköy ingilizce kursları ulaşım açısından zengin seçeneklere sahiptir. Öğrencilerden çalışanlara kadar geniş bir kitleye hitap eden hizmetlerimiz iletişim çağında yabancı dilde iletişim engelinin ortadan kaldırılmasında etkilidir. Yılın 365 günü devam eden eğitimlerimiz, İngilizcenin korkulan değil konuşulan bir dil olabilmesine yöneliktir.

İngilizce Öğrenmenin En Zevkli Yolu

Kurumsal tecrübelerimizi adayların başarısına odaklayan eğitimlerimiz, gelişen teknolojilerden aldığı güçle her zaman en iyi olmak yolunda ilerler. Çocuk gruplarına hitap eden derslerde adayların keyifli bir ortamda farklı aktivitelerle dili etkili bir şekilde kullanması amaçlanır. Katılımı destekleyen ders programımız ihtiyaç ve hedeflere uygun bir şekilde dizayn edilir.

 

Profesyonel hayatında başarılı bir kariyer hedefleyenler için devam eden iş ingilizce kursu ders içerikleri, uluslararası platformda kabul gören yabancı dil sınavlarına hazırlıkta da adayları destekler. Sosyal aktivitelerle zenginleşen kurs programları, yabancı dilin günlük hayatın bir parçası olması için kesintisiz olarak geniş katılımcı sayısıyla düzenlenir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here