Ana Sayfa Güzellik Ünlü Şarkıcı Madonna’nın Gençlik Sırrı Ne?

Ünlü Şarkıcı Madonna’nın Gençlik Sırrı Ne?

1489
0

Yıllar geçse de hep aynı kalabilmek her kadının hayali olsa da, genç ve güzel kalabilmek için uygulanması gereken en doğru yöntemlerin hangileri olduğu maalesef pek çok kadın tarafından yeterince bilinmiyor. Bununla birlikte, bu güzellik uygulamalarından bazılarının maliyetlerinin yüksek olması da uygulanmasını zorlaştırıyor.

Oysaki günümüzde pek çok dünya starı yıllar geçmesine rağmen genç ve güzel kalabiliyor. Bu starlardan biri de Madonna. 58 yaşında olmasına rağmen, en fazla 30 yaşındaymış gibi görünen ve oldukça doğal bir görünüme sahip olan Madonna’nın nasıl olup ta bu kadar genç kalabildiği özellikle de kadınların merak konusu olmuş durumda.

Op.Dr.Bülent Cihantimur’a göre ise, Madonna’nın yıllara meydan okuyan güzelliğinin arkasında zamanında aldığı önlemler var. Pek çok kadının da bildiği gibi, 30’lu yaşlardan itibaren görülen yaşlanma belirtilerine karşı zamanında önlem almak gerekiyor. Bunun yanı sıra Madonna’nın, estetik cerrahının da yönlendirmesiyle, ünlü yıldızın genç ve güzel kalabilmesi için ameliyatsız gençleştirme yöntemleri uyguladığını da belirtmek gerekiyor yani aslında yaşınız ilerlese de Madonna gibi genç kalabilmek aslında zor değil.

Ayrıca Op. Dr. Bülent Cihantimur, Madonna’nın genç kalabilmek için başvurduğu yöntemlerin başında ise, koruyucu yöntemler olarak bilinen ve etkisi çok çabuk yöntemler olan dolgu yöntemleri başta olmak üzere botoks, ozon therapy ultratherapy, prp yöntemi ve mezotherapy yöntemlerini kullandığını belirtiyor.  Bu yöntemlerin en önemli yararlarından biri de, cildi yaşlanmaya karşı da korumasının yanı sıra, azalan yağ ve kemik dokusuna takviye yapmasından kaynaklanıyor. Yaşlanmanın en önemli belirtilerinden olan cilt kırışıklarına karşı zamanında önlem alabilmek içinse, A, C ve E vitaminleri içeren besinlerin yanı sıra, nemlendirici kremler kullanarak göz çevresini ve cildi düzenli olarak nemlendirmekte oldukça faydalı.

Bu tür koruyucu güzellik uygulamalarının yanı sıra, cilt yüzeyindeki kırışıkları azaltabilmek için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise, beslenmeye dikkat etmek ve şekerli yiyecekler gibi  abur cubur sayılabilecek yiyeceklerden mümkün olduğunca uzak durarak sağlıklı beslenmek.  Bunun yanı sıra, düzenli egzersiz yapmakta yıllara meydan okuyarak genç kalabilmek için oldukça önemli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz