Ana sayfa Moda RENGARENK BİR 2017

RENGARENK BİR 2017

937
0

Sonbahar geldi ve çok yakında da kış gelecek. Fakat kış geliyor diye endişelenmeyin zira bu kışı Pantone  colour renkleriyle rengarenk geçecek… Senenin kış trendleri Milano, Paris ve Londra’ da bir bir  şekillenmeye başladı. Renkler konusunda da herkes kış trendlerinde kendine en çok yakıştırdığı tonları giymeye ve kullanmaya imkan bulacak…
Sizin için Pantone’ nun  belirlediği 10 rengi, 10 dan geriye sayarak tanıtmak istedik.
10 – Fuşya: Bu renk sayesinde kış aylarında ortam griye bulansa da siz üzerinizdeki tüm olumsuz etkileri iterek çevreye olumlu enerjiler saçabilirsiniz.  Bu arada hemen belirtelim bu rengin en iyi eşlikçileri siyah, elektrik mavisi ve gridir.

9 – Oranj ve mercan: Bu renk tarih boyunca negatifliği iten ve mutluluk enerjisi yaymasıyla ünlenmiş olan renklerin önde gelenidir. Oranj tonlarını aşırı iddialı buluyorsanız şayet, mercan rengi takılarla kış aylarında keyiflenebilir ve hayata renk katabilirsiniz.

8 – Metalik renkler: Metalik deyince öyle sadece aklınıza gümüş, altın ya da bronz renkleri gelmesiz. Elbette ki 2017 de bu renkler de çok moda ama içine metalik parlaklık katılmış tüm renk tonları da bu yıl oldukça trend.

7 – Askeri yeşil: Bu rengi millitary akımı ve safari trendinden oldukça seviyoruz zaten. 2017 yılında da askeri yeşil kıyafetlerde görünümüne son hız devam ediyor.

6 – Kobalt mavi: Oldukça büyüleyici olan bu mavi tonunu denim modasından çok iyi tanıyor ve sıklıkla da kullanıyoruz. Bu kış da kobalt mavi triko takımlar, kaban, mont, mantolar ve tüvitler çok trend.

5 – Hardal: Hardal rengi belki her dönem çok tercih edilen bir renk olmasa da bu yıl çok trend. Daha ziyade botlarda, elbise detay ve işlemelerinde ya da kadife dokularda göreceğiz bu rengi.

4 – Boz kahve: Koyu kahveyi 2017 de palto, trençler, süet parçalar bot, kemer ve çizmelerde yoğunlukla görebilirsiniz.

3 – Elma şekeri kırmızısı: Boz kırmızı da denen bu renk oldukça seksi ve göz alıcı. Gece kıyafetlerinde  rahatlıkla tercih edeceğiniz bu renk ile kimse gözlerini sizden alamayacak…

2 – Havadar mavi- serenity: Bu tonu örme kazaklar, trikolar, kürkler kısacası aklınıza ne gelirse o parçada rahatlıkla ve bol bol kullanabilirsiniz. En iyi eşlikçisinin de kahve tonları olduğunu belirtmeliyiz.

1 – Nehir mavisi: Nehir mavisini gözünüzde canlandırabilmeniz için kobalt mavi ve lacivert karışımı birşeyler düşünmeniz gerekiyor. Bu gizemli ve ciddi rengi kabanlarınızda, pantolon ve iş yeri takımlarınızda kullanmanızı öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here