Ana sayfa Moda İPEKLİ MİDİ ETEKLERDE YÜKSEK ETKİDE FEMİNEN DOKULAR

İPEKLİ MİDİ ETEKLERDE YÜKSEK ETKİDE FEMİNEN DOKULAR

852
0

Her şeyden önce söylemeliyiz ki 2017 kadınlar için etek yılı olacak. Zira farkındaysanız bu yıl modacılar etekler üzerinde yoğunlaşmış durumda.  Sürekli Jean pantolonlar, kanvaslar derken modacılarda artık kadını kadın gibi görmek istiyor. Bu yüzden neredeyse “60”ların nostaljisine iniliyor diyebiliriz. Derinlere indikçe de vintage modasıyla derinlerden günümüze gelen modacılar adeta bu yıl “feminite” vurgusunu midi eteklerle yapmak istercesine çıkıyorlar karşımıza.

İpekli midi etekler de bunun bir göstergesi olsa gerek. Bu etekleri gündüz toplantılarda sokakta gezerken ya da akşam davetlerinde ve kokteylerde dahi gizleyebileceksiniz. Zira bu etekler oldukça şık ve aynı zamanda da stil. İşin içine ipek girdiğinde elbette stil dışında söz konusu bir durum olmayacaktır fakat bu tarz etekleri,  günümüzün etkileriyle pek alada kombinleyebilir ve karıştırabilirsiniz.

midi-etek

Örneğin bu konuyla ilgili olarak altınızda kullandığınız vintage etkiler taşıyan ipekli midi bir eteğin üzerine pek alada hoş bir denim ceket giyebilirsiniz. Aynı zamanda midi etek modasında ipekli dokular konusunda da bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. Örneğin bu yıl deri midi etekler de oldukça trend. Beyaz bir gömlek ve vişneçürüğü renginde bir deri midi etek hem çok şık hem de çok sıra dışı olacaktır örneğin. Midi etekler konusunda dikkat etmeniz gereken başlıca unsur kloş mini eteklerle gömlek, ya da body tarzında vücuda oturan kupta üst parçalar seçmeniz. Tersine olarak da kalem formunda midi etekler giydiğinizde oversize dökümlü üst parçalar seçmeniz gerekli.(örn: oversize trikolar ya da oversize gömlekler olabilir)  Bu arada önümüzdeki sezonda bol piliseli midi eteklerin çok trend olduğunu belirtmeliyiz.

Kadın etek modelleri, kadınların her zaman büyük bir zevkle tercih ettikleri, yaz kış demeden mevsim fark etmeksizin dolaplarından eksik etmedikleri ürünler olarakgözdeliğini sürdürme devam ediyor. Çeşit çeşit renk ve modelleriyle giyilmeye hazır hale gelen etek modelleri kadınların beğenisine sunuluyor. Satın almak için tıklayın. https://www.rueonline.com/etek-modelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here