Ana Sayfa Moda Muhteşem Bir Düğün Dansının Bedeli

Muhteşem Bir Düğün Dansının Bedeli

631
0
Muhteşem Bir Düğün Dansının Bedeli

Çok uzun zamanlardır beklenilen düğün tarihi yaklaşırken artık birçok farklı konu da netliğe ulaşmaya başlar. Ancak buna rağmen çiftin kafasında pek çok farklı konuda soru işaretleri oluşuyor. Bunların başında ise düğüne giriş yaparken edilecek dans. Bu konuda çok fazla deneyimi olmayan çiftler ise dans kurslarının kapılarını aşındırmaya başlıyorlar. Her bir kursun ise kendine ait bir fiyat yelpazesi bulunmakta.

İstanbul’da Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Belki çiftlerin hayatında yapacakları en önemli dans olan düğün dansı için mükemmel bir performans ortaya koymak istediğinden hiç vakit kaybetmeden dans kurslarına gidiyorlar. İstanbul’da pek çok farklı dans kursu bulunmakta. Dolayısıyla çiftlerin karşısına pek çok farklı alternatif bulunuyor. Genel olarak 5 saatlik bir dans kursu içinse 300 TL’den başlayan fiyatlar öne çıkıyor. Ortalama bir dans kursunun fiyatı ise 550 TL.

Ankara’da Düğün Dansı Kursu Fiyatları

İlk dansını doğaçlama şekilde yapmak yerine çok daha etkili gerçekleştirmek isteyen çiftler şimdilerde düğün dansını yapmak adına Ankara’daki dans kurslarına gidiyorlar. Tabi ki bunun için düğünden bir süre öncesinde dersler almaya başlamak gerekiyor. Hiç kimse çiftten aşırı mükemmel hareketler beklemez. Burada önemli olan şey ise yalnızca doğru bir şekilde senkronize hareket etmek. Ankara dans kursları ise 300 TL’den başlayan fiyatları ile çiftlere hizmet veriyor. Kursun ders sayısına ya da yapılmak isten danslara bağlı olarak ortalama 500 TL gözden çıkartılmalı.

İzmir’de Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğün dansı için alınacak eğitimler esnasında eğitmenler çiftlere yapması gereken şeyleri oldukça kolay bir şekilde kişilere anlatıyor. Üstelik eğitmenler çiftlere gelinlik ve damatlık ile nasıl rahatça dans edeceklerini öğretmekte. Burada dans dersi almak isteyen kişilerin ise 350 ila 750 TL arasında fiyat ödemeleri gerekiyor.

Bursa’da Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Burada bulunan çiftler düğün dansı için araştırma yaparken diğer illerde olduğu gibi paket fiyatları değil saatlik fiyatları araştırmalı. Çünkü buradaki dans kursları genel olarak saatlik şekilde planlanıyor. Dans dersi alacak çiftler ise ders başına 50 – 100 TL ödemeli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz