Ana Sayfa Kültür/Sanat KÜÇÜK PRENS “Sadece çocuklar ne aradığını bilir.”

KÜÇÜK PRENS “Sadece çocuklar ne aradığını bilir.”

1530
0

Antoine de Saint-Exupéry’nin yayınlandığı ilk günden beri milyonlarca okuru derinden etkileyen, tüm zamanların en çok satılan kitapları arasında sağlam bir yer edinen Küçük Prens’i, Artemis Yayınları tarafından iki farklı baskı seçeneğiyle okurun beğenisine sunuldu. Bir baskıda yazarın orijinal suluboya çizimleri kullanılırken, diğer baskıda Emre Özbay’ın çizimleriyle farklı bir Küçük Prens dünyasının kapıları aralanıyor.

Dünyaya yıldızlardan bakan bu yaşsız hikâye, yalnızca ilk kez okuyanlar için değil, tekrar tekrar okuyanlar için de kendi hayatlarına bambaşka bir gözle bakmanın yolunu açacak.

Arka kapak:

 

DÜNYANIN EN ÇOK OKUNAN VE EN ÇOK SEVİLEN KİTABI

Küçük Prens, uçağı çölde arıza yapan bir pilot ile bambaşka bir gezegenden gelen Küçük Prens’in dünyaya yıldızlardan bakan hikâyesi. Küçük Prens, her biri kendi dünyalarında yaşayan bir kralı,

bir kendini beğenmişi, bir ayyaşı, bir iş adamını, bir fenerciyi ve bir coğrafyacıyı ardında bırakıp Dünya’ya gelir. Pilot ile Küçük Prens’in sohbetleri, pilot için olduğu kadar, onun bu hikâyeyi anlattığı okurlar için de kendi hayatlarına bambaşka bir  gözle bakmanın yolunu açar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz