Ana sayfa Moda Kış Düğünleri

Kış Düğünleri

446
0
Kış Düğünleri

Düğün organizasyonu hayalleri ve fikirleri arasında kış düğünleri için en ideal olanını arıyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz bu rehberimize göz atabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz rehberimizde kış düğünlerinizde kullanabileceğiniz en yeni moda fikirleri bulabilirsiniz.

Mekanı Renklendirin

Kış düğünü organizasyonu için fikirleri belirtmeden önce sonbahar ve kış aylarında kullanılabilecek olan renklerden bahsetmek gerekiyor. Ülkemizde sonbahar ve kış mevsimleri son dönemlerde kesin çizgiler ile birbirlerinden ayrılabilecek özellikler göstermiyor. Bu sebeple kahverengi tonları, yeşil tonları, şeftali rengi, vişne rengi, kayısı rengi, füme, gülkurusu gibi sıcak renkler kullanarak kış aylarında düğün organizasyonlarınız da sıcak bir hava elde edebilirsiniz.

Atıştırmalıklar ile Süsleme

Sonbahar ve kış aylarında mevsimsel şartlardan dolayı taze çiçek bulabilmek biraz sıkıntılı bir dönem olabilir. Bu sebeple iddialı vazoların boy göstermiş olduğu masa süslemeleri yerine daha sade ve minimal olan cam vazolara yönelebilirsiniz. Vazoların içerisine ise mısır, kabuklu badem, fındık ya da kırmızı mevsim meyveleri doldurabilirsiniz. Bu tür vazolar mekanlarınız da sıcak bir hava elde edebilmeniz için ideal olacaktır.

Ahşap ve Odun Malzemeler

Kış düğünü organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir diğer detay ise odunlardır. Bildiğiniz odun parçaları yerine supla, pasta altı, masa kartı, cupcake standı gibi pek çok farklı işlevi olan ince yuvarlak kesilmiş odun parçalarını düğünlerinizde kullanabilirsiniz. Nostaljik bir hava yakalayabileceğiniz ince kesilmiş odunlar sayesinde mekanınızda sıcak ve samimi bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Kokteyl

Düğün organizasyonlarında son yıllarda başrol olarak koca görünümlü şarap fıçıları yer alıyor. Düğün organizasyonunuzda ön kokteyl yapmak istiyorsanız, kokteyl ve alternatif servis masası olarak kullanabileceğiniz bu tür fıçılar mekanlarınızın genel süslemesinde dekoratif objeler, fenerler ya da sade kuru dallar ile birlikte kullanılabilir.

Sandalyeler

Kış düğünlerinde sandalye süslemeleri önemsiz gibi gözüken fakat pek çok farklı şey ifade eden ufak bir ayrıntıdır. Davet ettiğiniz misafirlerinizin oturacağı süslemeler bittiği zaman uzaktan bakış attığınızda size abartısız ama bir o kadar şık ve ağır başlı bir görünüm hissettirmeli. Bunu elde edebilmek için keten bir kumaşı düğün konseptinizin renklerine uygun olarak seçip kullanabilirsiniz.

Kış aylarında ya da yaz aylarında hayal etmiş olduğunuz düğün organizasyonunu gerçeğe çevirebilmek için güvenilir ve kaliteli organizasyon şirketlerine ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Rüyalarınızı gerçekleştirebilmek için daima sizlerin ihtiyaçlarını dinleyecek ve anlayarak çözümler üretebilecek organizasyon şirketlerini seçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here