Ana sayfa Moda Kemer Deyip Geçmeyin!

Kemer Deyip Geçmeyin!

1129
0

Kemer deyip geçmeyin, doğru kullanılan bir kemer tarzınızı tamamen değiştirebilecek kadar güçlü bir görüntüye sahip! Peki, bir kemerin yapmış olduğunuz kombini ne kadar değiştirebileceğini daha önce hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz biz sizin için düşündük ve derledik. İşte, kemerle yaratabileceğiniz birbirinden farklı ve tarz görüntüler…

Pötikare- jean- kemer

Sezonun en popüler desenlerinden birisi olan pötikare deseninin kendisine en çok yakışan jean ile birlikte kombinlenmesi bilindik bir durum. Peki, bu ikiliye farklı bir yorum getirmeye ne dersiniz? İşte sadece bir kemerin gücü bu kombinde ortaya çıkıyor.

Western bir kemerin gücüne inanın

Western modası son zamanlarda sokak modasının en güçlü trendlerinden birisi. Peki her parçada rahatlıkla kullanılan western esintileri sadece bir kemerde tercih ederek oldukça feminen bir etek ile birleştirmeye ne dersiniz? Feminen bir eteği western bir kemerle birleştirmek oldukça cool ve iddialı bir birliktelik, bizden söylemesi.

Dantelin etkisini kırın!

Bir kemer ile tarzınızın tamamen değiştiğini göstermek için yoğun dantelli bir elbiseyi kafes görünümlü modern bir kemerle kombinleyebilirsiniz. Böylece dantelin etkisini kırabilir, hem romantik hem de modern bir görüntüye imza atabilirsiniz.

Renkli kemerler

Aynı renk tonlarını bir araya getirdiğiniz ya da basit bir jean-tişört kombini yaptığınız günlerde ‘bir kemer’ etkisi ile görüntünüzün tamamen değişmesini istiyorsanız, çarpıcı bir kemer kullanarak bunu başarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here