Ana Sayfa Moda Düğünlerde, Ödül Törenlerinde, Özel Davetlerde: Derin Yırtmaç Şimdi Çok Moda!

Düğünlerde, Ödül Törenlerinde, Özel Davetlerde: Derin Yırtmaç Şimdi Çok Moda!

1341
0

Bu sene birçok davette gördüğümüz derin yırtmaç modası son olarak Cannes Film Festivalinde de karşımıza çıkınca onun hakkında bir yazı hazırlamanın şart olduğunu düşündük. Birbirinden ünlü isimlerin aylar öncesinde hazırlanmaya başladığı Cannes Film Festivali’nde öne çıkan trendlerinden birisi olan derin yırtmaçlar, bu yaz düğünleri olanlar için ilham verecek bir stil olacağını da şimdiden gözler önüne serdi. Peki derin yırtmaç modasını ünlü isimlerden ilham alarak kullanmaya ne dersiniz? İşte birbirinden ünlü isimler ve kırmızı halıda derin yırtmaç tercihleri…

Bella Hadid

Son zamanların en çok konuşulan top modellerinden birisi olan Bella Hadid, Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısında da güzelliği ile büyüledi. Kırmızı halıda derin bir yırtmaç tercih eden Bella Hadid, Alexandre Vauthier tasarımı üst kısmı büstiyer şeklinde olan elbisesi ile dikkatleri üzerinde topladı.

Fahriye Evcen

Cannes Film Festivali’ne katılan Türk oyunculardan birisi olan Fahriye Evcen, kıyafet seçimi ile çok eleştirilse de aslında sezonun trendini yakalamıştı. İki yanı derin yırtmaçlı elbisesi ile iddialı bir seçim yapan Fahriye Evcen, bu iddialı görüntüsünü sade bir saç-makyaj ile dengelemeyi başarmıştı.

Irina Shayk

Doğum yaptıktan tam iki ay sonra ilk kez kırmızı halıda yürüyen ünlü model Irına Shayk, limon sarısı elbisesi ile adeta ‘ben geri döndüm’ dedi. Hem derin yırtmaçlı hem de göğüs dekolteli elbisesi, ünlü yıldızın iddialı fiziğine kısa sürede geri döndüğünü de gözler önüne serdi.

 Hailey Baldwin

Cannes Film Festival’inde derin yırtmaç modasını en iyi şekilde taşıyan isimlerden birisi olan Baldwin,  sadece bacak dekoltesi olarak tercih ettiği derin yırtmaç ile eleştirmenlerden tam not aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz