Ana Sayfa Moda KALİTESİ PIRLANTASI VE TASARIMI, MÜCEVHER DÜŞKÜNÜ ZARİF BAYANLARIN YENİ MARKASI : ECCE

KALİTESİ PIRLANTASI VE TASARIMI, MÜCEVHER DÜŞKÜNÜ ZARİF BAYANLARIN YENİ MARKASI : ECCE

1161
0
Ecce_Chain_col

ECCE markası Kasım ayında, uzun yıllardır hayalini kurduğu kendi markasını yaratmak olan aynı zamanda Pazarlama Yöneticiliği yapan Ece Şenyıldız tarafından kuruldu. Altın ve pırlantaya olan düşkünlüğüne bağlı olarak takı takmadan sokağa çıkmayan özelliği ile öne çıkan marka kurucusu, 30 yaşında hayallerini gerçekleştirmeye karar verdi. Hem kendi hem de sevdiği insanlar için özel günlerde tasarladığı hediye ürünlerle, çevresinin de beğenilerinden büyük bir güç alarak, hayallerini gerçekleştirmek için kollarını sıvadı. Kurucunun kendi adını taşıyan marka, 14 ayar altının pırlanta ile buluştuğu sade ama bir o kadar da şık, her zaman takılabilecek mücevherlerlerden oluşmakta. Koleksiyonlar arasında olmazsa olmaz ‘Ğ’ hariç tüm harflere ulaşabileceğiniz; pırlantalı küpe, kolye ve yüzükten oluşan harf koleksiyonu, kendine özgü formda pırlantalı yüzük ve küpeden oluşan zincir koleksiyonu, yıldızdan vazgeçmeyenlere yıldız koleksiyonu, bize her fırsatta duygusallığı hatırlatan kalp koleksiyonu gibi bir çok kolye, küpe, yüzük ve bileklik modelleri sunmakta. Tüketicilerine kendisini iyi hissedebileceği, baktıkça yüzünde mutluluğa sebep olacak, zarif ürünler tasarlayan marka, zerafeti ön plana çıkartan mücevher düşkünü bayanları hedeflemekte. Pırlanta kalitesi ve tasarımları açısından da oldukça iddialı.

Ecce_lifestyle1

İlk olarak online satış ile yola başlayacak olan markanın ürünlerine eccediamonds Instagram/Facebook hesabından ve çok yakında hizmet vermeye başlayacak olan www.eccediamonds.com web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

ECCE, ilk defa 14 – 15 – 16 Aralık tarihlerinde Maslak Uniq’te ZUBİZU Yılbaşı Alişveriş Şenlikleri’nde sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Marka, ilk defa görücüye çıkacak olan koleksiyonlarıyla tanışmak isteyen herkesi heyecanına ortak olmaya davet ediyor.

ECCE_logo

https://www.instagram.com/eccediamonds/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz