Ana sayfa Moda Cottonbox’ın Şık Battaniyeleri ile Dekorasyonda Kış Havası

Cottonbox’ın Şık Battaniyeleri ile Dekorasyonda Kış Havası

953
0

Cottonbox’ın 2017-2018 Sonbahar & Kış Koleksiyonu’ndan Kösem Sultan nevresim takımı ile kış dekorasyonunun vazgeçilmezi battaniyeler yataklarda yerini alıyor. Soğuk kış günlerinin tadı yumuşak battaniye altında, sıcak bir fincan kahve ile çıkıyor…

Doğal ham madde kullanımı ve kaliteli üretimiyle ev tekstilinin öncü markası Cottonbox, zengin renk ve model içeriği ile fark yaratıyor. Lila tonlarının hakim olduğu Kösem Sultan nevresim takımı, siyah üzerine mürdüm desenli şık bir battaniye ile tamamlanıyor. Soğuk kış aylarında sıcak bir uyku arayanların tercihi, yüzde 100 pamuk içeriği ile Cottonbox oluyor. Kösem Sultan dijital baskılı battaniye, özel 3D baskı tekniği sayesinde oldukça gerçekçi ve parlak bir yüzeye sahip. Desenlerin, renklerin ve canlılığın bozulmaması adına, tüm baskı ve boya aşamalarında özel işleme tabii tutuluyor.

Yüzde yüz pamuk ipliği ayrıcalığı…

Her zevke hitap eden koleksiyonlara imza atan Cottonbox, yüzde yüz pamuk ipliği içeriği ile sağlıklı uykunun temelini oluşturuyor. Nem alıcı özelliğiyle teri emerek, bakteri ve mikroorganizma üremesine engel olan pamuk ipliği, yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alıyor ve alerji riskini en aza indiriyor. Sağlıklı uykunun temelinin sağlıklı ham madde olduğu bilinciyle hareket eden marka, tüm baskı ve boya aşamalarında Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiriyor.

Fiyat Bilgisi:

Royal Saten Kösem Sultan Çift Kişilik Nevresim Takımı 239 TL

Kösem Sultan Dijital Baskılı Çift Kişilik Battaniye 120 TL

 

https/cottonbox.com.tr/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here