Ana sayfa Moda İhtişam Severlere Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

İhtişam Severlere Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

2000
0

Gelinlik tercihinde sadelikten yana olmayan ve biraz gösterişli bir tercih yapmak isteyen gelin adayları için hazırlanan taş işlemeli gelinlik modelleri gelin adaylarına pırıltılı bir çekicilik katıyor. En sade modelleri bile canlandırarak farklı bir hava katan taş işlemeler dantellerin üzerine uygulandığında daha şatafatlı görünmeyi sağlıyor. Saten gelinlik üzerinde de oldukça şık duran taş işlemeler genellikle balık kesim, a kesim ve kabarık modellerde daha albenili duruyor.

Mücevherlerden Gelen Güzellik!

Taş işlemeli gelinlik modelleri gelin adaylarının kullanacağı mücevherlerden esinlenerek hazırlanmış tasarımlardan oluşuyor. Bu nedenle taş işlemeli bir gelinlik tercih ediyorsanız takı takmanıza gerek kalmıyor. Taş işlemelerinin bütün gelinliği kapladığı tasarımlarda gelin adayları adeta bir ışık kaynağına dönüşüyor. Ancak siz biraz daha sade bir seçenek düşünüyorsanız sadece yaka kısımlarında ya da etek kısımlarında taş işlemelerinin bulunduğu modeller tercih edebilirsiniz.

Straplez kesimlerde taş işlemelerinin göğüs kısmında olması daha alımlı görünmeyi sağlarken, transparan gelinliklerde ise dekolte kısımlarında taş işlemelerin bulunması masalsı bir güzellik katıyor. Güzelliğinizi taçlandırmak isterseniz saçlarınızı açık bırakabilir ya da sade topuz seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here