Ana Sayfa Sağlık HighGenic® ile “fırçala, çıkar”

HighGenic® ile “fırçala, çıkar”

2137
0

“Temizlik Doktorum” sloganı ile temizlik ürünleri sektörüne hızlı bir giriş yapan HighGenic, özel formüllerle hayata geçirdiği HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı ile çaydan kahveye, mürekkepten çikolataya, yağ lekesinden makyaj lekelerine varıncaya kadar baş etmesi en zor lekeleri anında yok ediyor ve siyah, beyaz ya da renkli her türlü kumaşa uygulanarak güvenli bir kullanım sağlıyor.

 

Temizlikte, pratik, çok yönlü ve hayatı kolaylaştıran ürünler son zamanlarda oldukça popüler. Özellikle anlık oluşan ve sonrasında çıkması çok zor lekeler için geliştirilen temizlik ürünleri ise kullanıcıların ilk tercihleri arasında yerini almaya başladı bile. HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı, özel fırça ucu ve içeriğiyle en inatçı lekeleri bile anında, üstelik hiçbir iz bırakmadan çıkarıyor ve adeta lekeler üzerinde bir sihir etkisi yaratarak, onların yok olmasını sağlıyor.

Özel fırça uçlu leke çıkarıcı

HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı, elbise, ev tekstili, halı, koltuk ve tüm kumaşlarda oluşan lekeleri, gömleklerin yaka ve kol manşetlerinde, arabaların koltuk ve döşemelerinde oluşan her türlü yağ ve yemek lekelerini, makyaj lekesini, çikolata, yağ, sos gibi yemek lekelerini, parfüm lekelerini ve daha birçok lekeyi bir iki fırçalama hareketiyle kolaylıkla çıkarıyor.

Hem pratik hem de uygulaması çok kolay

Boyutu, kullanım şekli, uygulama tarzı ile pratik bir kullanım sunan HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı, çamaşırlardaki zor lekeler için makine öncesi çözüm sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Lekeli bölgeye fırçalı ucu ileri geri hareketiyle sürdükten kuruması bekleniyor ve durulamadan yıkama işlemine geçilebiliyor. Siyah, beyaz, renkli her türlü kumaşta rahatlıkla kullanabilen fırçalı leke çıkarıcı, herhangi bir renk değişimine ya da doku zedelenmesine de sebep olmuyor. Bu nedenle kullanımı oldukça güvenli.

www.highgenic.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz