Ana Sayfa Moda Her bayanın sahip olduğu kışlıklar!

Her bayanın sahip olduğu kışlıklar!

5827
0
kışlık giysiler

Kışlık giysilerin ve kıyafetlerin dolaplarda yerini almaya başladığı aylara girmiş bulunuyoruz. Her gardrobu süslemekte olan ve bayanların vazgeçemedikleri kışlıklar arasında yer alan en özel parçalara değinmeye çalışacağız. Böylece sizler de yazlıkların yerini, burada belirteceğimiz kışlık ürünlerle değiştirebileceksiniz. Kış aylarında şık görünmek ve stil sahibi olduğunuzu göstermek için mutlaka aşağıda yer vereceğimiz parçaları siz de bulundurmalı ve kullanmalısınız.

Deri botlarla kış kombi

 Deri botlarla kış kombini

Her kıyafet ile uyumlu olan ve düz bir görünüme sahip olan deri botları kullanmaktan vazgeçmeyin. Soğuk havalar için ideal olan bu parçalar aynı zamanda şık görünmenizi de sağlayacaktır. Pişman olmayacağınız bu kombin parçasına siz de hemen dolaplarınızda yer vermeye başlayabilirsiniz.

Yüksek kesimde kalın çoraplar

Yüksek kesimde kalın çoraplar

Topuklu ayakkabılarla veya diz üstünde olan çizmelerle giyebileceğiniz yüksek kesimdeki kalın çorapları tercih etmeniz, kış aylarında hem ayaklarınızı sıcak tutacak olup, hem de rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle ideal bir seçim yapmak istiyorsanız tercihinizi kış ayları için bu çorap türlerinden yana kullanmalısınız.

 Botlarda topuklu modeller

Kış aylarının ayakkabıları arasında vazgeçilmez bir model olarak botları görmeniz mümkündür. Ancak bunların topuklu olması da birçok bayanın tercih ettiği bir modeldir. Ölçüsünü kaçırmadan seçeceğiniz topuklar sayesinde hem şık görünebilir, hem de bot modellerinin kar ve kışta rahatça hareket etmenizi sağlayacak özelliklerine kavuşabilirsiniz.

Atlet ve Tayt kombini

 Atlet ve Tayt kombini

Dış giyimi desteklemek amacıyla kış aylarında kat kat giyinmeniz gerekmektedir. Bunun için son zamanlarda bayanlar uzun atletleri ve taytları tercih etmektedir. Böylece tek kat giyinmek yerine, iç giyim olarak bu parçaları seçtiklerinde, üzerine ise kışlık diğer parçalarla hoş bir şıklık kazanmaktadırlar. Bunun yanında üşümemeleri ve kış aylarının soğuklarından korunmaları adına büyük bir fırsat olarak karşılarına çıkmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz