Ana Sayfa Moda Farkı hissettirecek detaylar; Terra Yatak Odası’nda…

Farkı hissettirecek detaylar; Terra Yatak Odası’nda…

5451
0
idermobilyaterrayatakodasi4.290TL

Yaşam alanlarının en özel köşesi olan yatak odalarının enerjisini değiştirme vakti! Özgün ve kreatif tasarımlara hayat veren İder Mobilya, evlerde yenilik hareketini başlatıyor. İder, imzasını attığı Terra Yatak Odası ile zamansız bir şıklığa çağırıyor.

Minimal bir tavır, büyülü bir atmosfer

İki farklı renk, iki farklı enerji ve iki farklı atmosferin göz alıcı uyumunun tek sahibi Terra Yatak Odası, yaşam alanlarının yeni başrolü olmaya hazırlanıyor.  Beyazın ve ahşabın hakimiyetindeki tasarımın en dikkat çeken özelliği ise bej tonlarındaki deri yatak başlığı…

Söz konusu yatak odaları olduğunda size farkı hissettirecek detaylar Terra Yatak Odası’nda toplanıyor. Renk kartelasının en dingin tercihi beyazın, meşenin en sıcak tonuyla harmanlanması, yatak odalarında büyülü bir atmosferin kapılarını aralıyor. Minimal tavrıyla bu büyülü atmosferin bir parçası olmayı başaran Terra Yatak Odası, modern dekorasyon anlayışına yaptığı göndermelerle sıra dışı bir şıklık yakalıyor.

Terra Yatak Odası, tüm bu özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel tarafıyla da işlevsel çözümler geliştiriyor. Üç çekmeceden oluşan aynalı konsolu, kendisi küçük sundukları büyük komodini, yine iç çekmeceden oluşan sürgü ayna kapaklı geniş gardırobu ile evin tüm yükünü üstlenmeye hazırlanıyor.

Terra Yatak Odası: 4.290 TL

www.idermobilya.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz