Ana Sayfa Moda Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara ile konu kirpiklerin olduğunda...

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara ile konu kirpiklerin olduğunda büyük düşün!

1141
0
Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara

Kökten uca devasa hacim etkisi için

Maybelline New York’tan

Yeni Colossal Big Shot Maskara

 

Bakışlarındaki gücü ortaya çıkarmak isteyenlerin maskara arayışı Maybelline New York’tan Yeni Colossal Big Shot Maskara ile son buluyor. Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara; kökten uca hacimli, devasa kirpikler oluşturan özel fırçası ile öne çıkıyor. Konu kirpikler olunca büyük düşündüren Maybelline New York, Yeni Colossal Big Shot maskarasıyla sadece tek katta hacimli, devasa kirpikler oluşturuyor.

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara

Sadece tek katta hacimli, devasa kirpiklere sahip olmayı sağlayan Maybelline New York Colossal Big Shot maskara, deneyen herkesin vazgeçilmezi olmaya hazır…

 

Maybelline New York Colossal Big Shot maskara, kökten uca hacimli, devasa kirpikler için kirpik diplerine kadar ulaşıyor ve en kısa kirpikleri bile yakalayan özel şekilli fırçasıyla kirpiklere tek katta yoğun hacim veriyor.

 

Maybelline New York Big Shot için önerilen tüketici fiyatı: 31,99 TL*

 

*Tüm fiyatlar ve indirimler tavsiye niteliğindedir ve hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Katılan noktalar kendi tasarruflarıyla diledikleri fiyatı uygulayabilirler.

 

 

Maybelline New York Hakkında

 

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketicilerimizi farklı makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın ana değerleri olan şehirli,  orijinal ve özgür duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz