Ana Sayfa Moda Lanka Yatak Odası ile yatak odalarında teknoloji devrimi!

Lanka Yatak Odası ile yatak odalarında teknoloji devrimi!

1302
0

Yorgun bir günün ardından gitmek istediğiniz ilk yer evinizse bunun

bir sebebi var…

Loda Mobilya, günün tüm yorgunluğunu ve stresini tamamen geride bıraktıracak ve unutturacak yepyeni ve iddialı bir tasarımla geliyor. Özgün ve çizgi üstü konseptini teknoloji ile buluşturduğu Lanka Yatak Odası ile günün sonunda gitmek istediğiniz tek yer olmaya hazırlanıyor.

Bir Loda klasiği…

Ahşabın sıcaklığını siyahın güçlü duruşuyla buluşturan Lanka Yatak Odası, maskülen hatları ve keskin geçişleriyle karakterli bir duruş sergiliyor. Her detayında iddiasını ortaya koyan Lanka Yatak Odası, siyah plakaların ahşaba olan katkısını kreatif tasarım anlayışıyla zirveye taşıyor.

Bir Loda klasiği olan Lanka Yatak Odası, benzersiz bir yaşam alanı yaratma fikriyle hayat buluyor ve yarattığı göz alıcı komposizyon ile bu benzersizliği yaratmayı başarıyor. Konsolundan, karyolasına kadar serinin tüm parçaları bir şarkının notaları gibi bu ahenkteki görevlerini başarıyla yerine getiriyorlar. Lanka Karyola, başlık kısmında kullanılan desenli kumaş döşemesiyle sıra dışı bir şıklık sunuyor.

Konsol ve komodinlerde kullanılan metal ayaklar bu karakterli duruşa dinamik bir hava katarak ters köşe yapsa da üst yüzeylerde yer alan siyah cam plakalar bu duruşu destekleyici bir rol oynuyor. Tüm bunların ötesinde yatak odalarını teknolojiyle buluşturan Loda, Lanka Gardırop ile iddialı bir işe imzasını atıyor. Gardırobun ayna kısmında yer alan televizyon ile yatak odalarında keyifli bir seyir zevki sunuyor.

www.loda.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz