Ana sayfa Moda DİŞ BUĞDAYI PARTİ ORGANİZASYONU    

DİŞ BUĞDAYI PARTİ ORGANİZASYONU    

944
0
diş buğdayı organizasyonu

Bebeğin ilk dişi çıktığı zaman düzenlenen eğlenceye “diş buğdayı” denilmektedir. Bebeğin dişlerinin buğday gibi düzgün, sağlam, güzel ve yaşam boyu sağlıklı olması amacıyla yapılmaktadır. Eski bir Türk geleneğidir. Bazı bölgelerimizde “diş hediği” olarak da bilinmektedir. Atalarımızdan miras kalan diş buğdayı, kutlama havasında geçen eğlencelerle günümüze kadar gelmeye devam etmiştir. Organizasyon firmaları, örf ve adetlerimize göre diş buğdayı etkinliğini düzenlemektedir.

diş buğdayı partisi

Tercihe göre aile arasında ya da eş dost katılımıyla davet havasında gerçekleşen bir kutlama oluşturulabilir. Bebeğinizin ilk dişinin çıkması sevinçle karşılanır. Büyümesinin somut bir göstergesi gibidir adeta. Bu sevinci tanıdıklarla da paylaşıp kutlama gereği hissederiz. Hem sosyal iletişim sağlanır hem de bebeğe ufak sürprizler yapılarak keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğin olduğu yerde onu sevmek için gelen çocuklar da olacaktır. Sonuçta bebeğiniz için olan bir kutlama yapılacak.

Çocukları ve arkadaşlarınızı ayrı alanlarda misafir ederseniz daha eğlenceli olacaktır. Servisi aksatmadan yeterli ölçülerde diş buğdayı ikram etmelisiniz. Bebeğiniz diş çıkardığı için huysuzluk yapabilir. Önceden önleminizi almalısınız. Bu zamanlarda misafirlerinizle kim mi ilgilenecek? Nazınızın geçtiği kişilere görev verebilirsiniz. Başarıları nasıl olur bilemeyiz. Eğer herkes eğlensin, kaliteli ve güvenilir hizmet sunulsun isterseniz. Bu organizasyondaki çözüm ortağınız, biziz: Organizasyon firmaları.

Ev sahibine de misafir rahatlığı sunarız. Belirlenen davetli sayısı ve mekana göre ortamı, diş buğdayı kupu, ikramlar, servisi, eğlence etkinliklerini, davetli çocuklarla ve daha fazlasıyla biz ilgileniriz. Çocuklar için  farklı alanda etkinlik yapabiliriz. Diş buğdayı partisinde bebeğiniz de baş rolde olacak. Örf ve adetlerimizi bebeğinize uygulatarak yaşatabiliriz. Tercihinize göre eşli katılım ya da sadece bayanlardan oluşan bir organizasyon planlayarak ayrıntılara birlikte karar verebiliriz. İsterseniz standart hizmet paketlerimizden yararlanın isterseniz bebeğinize özel hizmet paketi oluşturun.

Siz hayal edin, Organizasyon  firmaları size hayalinizi yaşama fırsatı hazırlasın.

https://kiymetlim.net/anne-bebek-parti-paketleri/dis-bugdayi/

https://www.nalanunal.com.tr/dis-bugdayi-partisi/

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here