Ana sayfa Moda DEVLET VE PROTOKOL ORGANİZASYONLARI

DEVLET VE PROTOKOL ORGANİZASYONLARI

455
0
protokol organizasyon

Belirli bir toprak sınırı olan, kanunlara göre hükumet idaresiyle teşkilatlanmış, ulus ya da ulusların oluşturduğu, bağımsız topluluğa “devlet” denir. Devletler arası ilişkilerde, yazışmalarda, resmi törenlerde devlet başkanları ve onların temsilcileriyle kurulan iletişimdeki kurallar bütünü “protokol kuralları” olarak isimlendirilir. Belli bir hiyerarşi düzen ve sıralama mevcuttur. Daha ciddi ve resmi çalışmalar içermektedir.

İstanbul Organizasyon firmaları, resmi devlet organizasyonları yapacak nitelikte ve donanıma sahiptir. Kongre, toplantı, açılış, genel kurul, konferans, imza töreni, davet, resepsiyon, kokteyl, resmi yemekler gibi tören etkinliklerini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Üst düzey etkinlikler için kullanılan isim, levhalar, bayrak gibi çeşitli materyallere sahiptir. Organizasyondaki karşılama, süslemeler, sahne kurulumu, fotoğraf- video çekimi, LCV çalışması, basın kiti, ses-ışık-görüntü ekip ve ekipmanları, birinci kalite ve taze ikramları gibi çeşitli alanlardaki törenlerin ev sahipliğini yapacak donanıma sahiptir. Yabancı dil bilen ve protokol nezaket kurallarına hakim servis elemanları ve ekibiyle konuklarınıza kendi evlerinin rahatlığını sağlayabilirsiniz.

devlet organizasyon

İhtiyaç dahilinde katılımcıların ulaşım, konaklama, koruma, güvenlik ihtiyaçlarının yanı sıra özel taleplerini de karşılayabiliriz. Şirketimiz tek kişilik vip hizmetten on bin kişiye kadar aynı kalitede hizmet sunabilmektedir.

Yıllanmış organizasyon tecrübeleriyle sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Kaliteyi kendi içimizde ilke haline getirerek işimize yansıttık. Sizden yetki aldıktan sonra o işi adımıza yakış şekilde tamamlarız. Uygulama öncesi ön sunumla sizleri her detaydan haberdar ederek etkinliğe hakim olmanızı sağlarız. Sonrasın da ise etkinlik raporuyla hizmetimizi ve gelişmeleri belgeler hazırlarız. Mevcut hizmet paketlerinden seçebilir ya da ihtiyaçlara özel kişisel hizmet paketinizi oluşturabilirsiniz.

http://www.globalturizm.com.tr/

https://www.qeventturkey.com/

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here