Ana Sayfa Moda  SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU

 SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU

1109
0
sünnet düğün mekanları

Ülkemizde ve Müslüman ülkelerde yüzyıllardır uygulanan bir adettir sünnet. İslam aleminde erkek çocukları buluğ çağına gelmeden önce sünnet ettirilir. Dini ve sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Sünnet ilk mürüvvet olarak isimlendirilir ve tıpkı bir düğün gibi kutlanır, ilan edilir adeta. Erkek çocuğu olan aileler için sünnet etkinliği düzenlemek kaçınılmazdır.

sünnet düğünü organizasyonu

     Sünnet düğünü organizasyonuna karar vermedeki ilk etken çocuğun yaşıdır. Okul çağı öncesi ve ilkokul dönemleri uygun görülmektedir. Aile bütçesine göre farklı ekinlikler ve davetler verilmektedir. Sünnet çocuğu için kurban kesmek ve hayır vermek en çok tercih edilenler arasındadır. Salonda, havuz başında, bahçede açık ve kapalı alanlarda farklı düğün mekanları seçilebilir. Davetli sayısına göre mekan düzenlemesi ve süslemesi yapılır. Düğün yemeği, ikramların tazeliği katılımcı sayısına göre servis ekibiyle desteklenmelidir. Mekanın durumuna göre ses, ışık, müzik, DJ hizmeti,kerevet ya da tahtın alanı belirlenerek düzenlenmelidir. Ev sahibi ailenin konukları karşılaması ve açılış için sünnet çocuğunun zamanı planlanmalıdır. Misafirlerin çocukları için de özel alan oluşturulabilir. Görevliler çocuklarla burada ilgilenebilir ve farklı etkinlikler düzenleyebilir. Saydığımız ya da sayamadığımız hazırlıklar için zaman ve enerji gereklidir.

sünnet düğün tahtı

Dilerseniz, bu enerji ve zamanı sizin yerinize Organizasyon firmaları olarak biz üstlenelim. Siz mekanı ve davetli sayısını belirleyin. LCV çalışmamızla davetli sayısına netlik kazandıralım. Bu doğrultu diğer hazırlıklarımızı şekillendirelim. İhtiyaç doğrultusunda voklan ve konfeti show, havai fişek, semazen, hacivat- karagöz, sihirbaz gösterisi gibi farklı etkinliklerle sizleri ve çocuklarınızı eğlenceli anlar yaşama fırsatı oluşturabiliriz. Mevcut hizmet paketlerimizden seçim yapabileceğiniz gibi tasarım hizmet paketiyle de sünnet düğünü organize edebiliriz. Ülkemiz geneline on bin davetliye kadar aynı özenle sunumlar yapabiliriz. Uygulama öncesi ön sunumla düğüne hakim olduğunuz gibi sonrasında da hizmet raporuyla ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
Çocuğunuzun bu ilk mürüvvetinde onu özel hissettirip adına yakışan farklı bir eğlenceye imza atabiliriz. Bunun için bize yetki vermeniz yeterli olacaktır. Tecrübeye dönüşen yıllarıyla Organizasyon firmaları sizin hizmetinizde. Arzu ederseniz, iletişime geçerek detayları konuşabiliriz.

http://www.neyzenorganizasyon.com/

https://www.sunnetdugunleri.com/

https://www.adilorganizasyon.com/sunnet-dugunu-organizasyonu.html

https://www.bybalonorganizasyon.com/tr/product/26/Sunnet-Organizasyonu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz