Ana Sayfa Kültür/Sanat Burçlar ve Etkileri ( Ekim Ayı )

Burçlar ve Etkileri ( Ekim Ayı )

1081
0

koc-copy

Koç burcu:

 

Koç burçları Ekim ayında en zengin burç olarak görünüyor diyebilirim. Çünkü güneş Boğa burcu üzerinde hareket ederken, aynı zamanda baktığımızda para ile kaygılarınızı Ekim ayı içerisinde çok daha rahat çözüme ulaştıracaksınız. Bu ay Koç burcu için yalnızca maddi yani parasal anlamda değil ikili ilişkilerde de şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Eylül ayında yaşanan huzursuzlukları, güneş Boğa burcu üzerinde hareket ederken çok rahat bir şekilde üzerinizden atlatabileceksiniz. Üzerinizdeki öfkenin biraz da sebebi olan yönetici gezegeniniz Mars, Yay burcunda geri gidiyor. Bu nedenle de zaman zaman ani çıkışlar yapabilirsiniz.

boga-copy  Boğa burcu:

Döngüdeki en şanslı olan burçlardan birisi bu ay Boğa burcu.. Bu ay içerisinde yaşanacak olan değişimler sizde bir takım yenilemelere neden olacak ve kendinizi çok daha dinç hissettirecek. Ekim ayı içerisinde olacak olan yenilikler alınacak olan kararlarda da büyük etken bu nedenle şanslı ancak kritik bir dönem içerisinde olduklarını söylemem mümkün. Olumsuzluklarla karşılaştığınız iş ve kariyer planlamalarınızı bu döngü içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün görünüyor. İstekleriniz ve hedefleriniz üzerinde altyapı oluşturmalı ancak bunun üzerinde bir imza atmamalısınız.

 

İkizler burcu:

ikizler-copyİkizler burcu için Ekim ayında ay burcu da İkizler olanlar için uyku problemleri olacak. Uykuculuğunuzun sonu yok gibi görünüyor. Mars Yay burcunda geri gidiyor ve yedinci evinizde ortaklıklarınızı, işinizi, hayata bakış açınızı olabildiğince yoruyor. Aynı zamanda Satürn, öğretic gezegen, bize bir şeyler katan, vazgeçilmez olan gezegenin geri gitmesi bizi bir hayli yoruyor. Bu nedenle Ekim ayı içerisinde üzerinizde büyük yorgunluk hissedeceksiniz. Ayın sonlarına doğru kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Uykuculuğunuz size bu ay ikili ilişkilerde de sorunlara neden olabilir. Bu nedenle partnerinize karşı da biraz daha ilgi, alaka göstermenizde yarar var.

 

Yengeç burcu:

yengec-copyEkim ayı içerisinde sözünde duran ve en dobra burç olduğunuzu söylemem mümkün olsa gerek.. Vermiş olduğunuz sözleri zaten tutuyorsunuz fakat bu ay içerisinde imkan ve ihtimaller tamamen sizinle olacak. Yönetici burcunuz Ay ve Plüton geri gidiyor. Yedinci evinizde ilişkilerinizde ve huzursuzluklarınızda kafaya çok fazla takıntı yapıyorsunuz bu dönem içerisinde ve kaygılarınız oluşmakta vermiş olduğunuz sözler ile alakalı ancak bu ay dediğim gibi sizin için güzel bir ay olacak. Verilmiş sözler zamanında tutulacak. En güvenilir burç bu ay içerisinde sizsiniz.. En büyük kötülüğü kendinize yapıyorsunuz.

  

Aslan burcu:

aslan-copyEkim ayının en popüler burcu sizsiniz. Çok popülersiniz ve bu ay içerisinde çok konuşulacaksınız. Gökyüzünde beş tane gezegen geriye giderken siz olabildiğince gökyüzünde süzülüyorsunuz. Burcunuzda bu ay hiçbir gam, keder yok. Bu nedenle en huzurlu burç sizsiniz bu ay içerisinde.. Meydanlarda ve girdiğiniz ortamlarda gözler sizin üzerinizde.. Siz konuşuluyor ve inceleniyorsunuz. Yaptıklarınız, hal ve hareketleriniz hiçbir kaygınız olmadığı için dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Hakkınızda biraz fazla dedikodu yapılabilir ve kulağınıza kıskançlık lafları gelebilir. Bunlara kulağınızı tıkarsanız bu ayı güle, eğlene bitireceksiniz.

 

Başak burcu:

basak-copyMerkür gerilemesinde en çok etkilenen yegane iki burçtan birisi sizsiniz. Bu olay Güneş, Boğa burcunda hareket ettiği için Boğalara biraz torpil yapıyor fakat yönetici gezegeniniz nihayetinde siz Başaklara da İkizlere de bu ay vuruyor. Jüpiter de geriliyordu son beş ay kadar iyice can sıkıntısı ve bunalım yarattı üzerinizde ancak riskler üzerinizden bu ayın sonuna doğru kalkıp gidiyor. Şimdiye dek risk ala ala ilerlediniz hayatınızda ve bu yılda yine risk alarak bitireceksiniz. Şanslı bir burçsunuz. Şans alan yaratarak elde edilir ve sizde tam olarak risk alarak bunu yapıyorsunuz. Bu ay içerisinde de almış olduğunuz risklerin karşılığını göreceksiniz.

 

Terazi burcu:

terazi-copyEkim ayının en memnuniyetsiz burcu sizsiniz. Beş gezegenin geri gitme durumu sizi hiç memnun etmiyor.  Güneş sabit bir burçta ilerlerken siz ise ( bana kimse dayanamıyor ve hiç memnun değilim. ) diyebilirsiniz. Eğer çalıştığınız yerlerde önemli bir toplantı içerisine girecekseniz yada önemli bir işin organizasyonunu yapacaksanız, önemli bir konu üzerinde karar alacaksanız dikkatli olmanızda yarar var. İşleriniz tersine gidebilir ve hakkınızda olumsuz konuşmalar yapılabilir.

 

 

 

Akrep burcu:

akrep-copyEkim ayının en çalışkan burcu sizsiniz. Normal yaşantınız üzerinde de hırslı ve lider bir burçsunuz fakat bu ay her şey biraz daha fazla olacak. Çünkü yönetici gezegeniniz Mars, Yay burcunun son derecelerine yaklaştı. Yavaş yavaş size doğru yönelen yönetici gezegeniniz Mars, size bu ay “ Benim önümde kimse duramaz. “ dedirtecek. Yakın arkadaş ve iş hayatı üzerindeki küçük sorunları ise yine bu ay içerisinde çalışkanlığınız ile aşacaksınız.

 

 

Yay burcu:

Ekim ayının en yorgun ve bitkin burcu sizsiniz. Kolay mı iki tane gezegenin evinizden geriye gitmesi? Marsın mızmızlığı ve Satürn’ün uğursuzluğu ile baş etmek.. Değişken bir burçsunuz ateşin burcusunuz yay-copysiz.. Ekim ayı içerisinde de yorgunluğunuz gözlerden kaçmayacak. Kendinizi ve çevrenizdeki insanları sorgulayacaksınız. Oldukça düşünceli ve bitkin görünüyorsunuz.

 

 

 

Oğlak burcu:

Eveet.. Bu ayın en aşık burcu sizsiniz. İşinize aşıksınız, eşinize aşıksınız, partnerinize aşıksınız, evinize oglak-copyaşıksınız fakat bu ay aşık görünüyorsunuz. Bu durumu bu ay fark edeceksiniz. Çevrenize ve kendinize bunu bu ay sık sık hissettireceksiniz. Hedefleriniz belli, gideceğiniz yön belli.. Yolunuz da o yönde akıyor. Engel tanımıyorsunuz. Ekim ayının aşığı olarak önünüzde kimse duramayacak.

 

 

 

Kova burcu:

kova-copyBu ayın en dırdırcı burcu sizsiniz. Hava bozukluğu ve güneşin gerileme durumu sizde strese neden oluyor ve bunu çevrenizdekilere karşı konuşarak yansıtıyorsunuz. Üst üste yaşanan sorunlardan dolayı dırdırlara maruz kalacaksınız. Bu durum bir süre can sıkacak fakat üzerinizden konuşarak atmayı seçeceksiniz. Bu da size de dırdır yaptıracağını gösterir. İster istemez çok konuşacak ve çok konuşulacaksınız bu ay içerisinde..

 

 

 

balik-copy

Balık burcu:

Jüpiter yedinci evinizden geriye gittiğinden bu yana biraz yorgunluk var üzerinizde. Dolayısı ile bu ay kıskançlığınız tutacak gibi görünüyor. “ Çok emek verdim. Çok çabaladım, artık bana da bir şeyler verilsin. Bende bir şeyler kazanayım. “ demeye başlayacaksınız. Hakkınızda kötü konuşulmayacak ancak sizin üzerinizde eleştirisel tavırlar sergilenebilir. Ekim ayı içerisinde kıskançlığınızı yönetmek sadece sizin elinizde.. Bunların sonunda büyük kazanç yada büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplamak İçin Tıklayın: http://www.modamanya.net/yukselen-burc-hesaplama/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz