Ana Sayfa Gezi Beylikdüzü Migros AVM’den Uçuran Kampanya

Beylikdüzü Migros AVM’den Uçuran Kampanya

1095
0

20. yıl etkinliklerine hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Migros AVM, Eylül ayında en fazla alışveriş yapan müşterilerine özel bir sürpriz hazırladı.

 

Eylül ayı boyunca Beylikdüzü Migros AVM Kart kullanan ve en fazla alışveriş yapan 9 çift, ‘’ Deniz Uçağı ile İstanbul Turu’’ etkinliğine katılma şansı elde edecek.

 

Ziyaretçilerine çeşitli fırsatlar sunan Beylikdüzü Migros AVM Kart; bu kez de kullanıcılarına İstanbul’u havadan keşfetme imkanı sunuyor. İstanbul Şehir Turu kampanyasında, Beylikdüzü Migros AVM Kart ile Beylikdüzü Migros AVM mağazalarından en fazla alışveriş yapan 9 çift, deniz uçağı ile İstanbul’un tarihi ve eşsiz mekânlarını gökyüzünden seyredecek.

 

20 dakikada 27 eşsiz İstanbul manzarası

Organizasyon kapsamında, denizden kalkıp denize inebilen uçaklara binecek 9 talihli çift; muhteşem boğaz manzarası eşliğinde Taksim Kız Kulesi’nden, Beylerbeyi Sarayı’na, Ayasofya’dan Dolmabahçe Sarayı’na kadar 27 özel mekanı havadan görebileceği çok özel bir uçuş deneyimi yaşayacak.

 

1 Eylül cuma günü saat 10.00’da başlayan alışveriş süreci, 30 Eylül Cumartesi 22.00’da sona erecek. Bu tarihler arasında en fazla alışveriş yapan 9 talihli, 2 Ekim Pazartesi gün içerisinde Beylikdüzü Migros AVM resmi sitesi ve sosyal medya üzerinden ilan edilecek. Deniz Uçağı ile İstanbul turu ise 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Tur denizde başlayıp denizde bitecek

Türk Sivil Havacılık denetimindeki son teknoloji deniz uçakları ile gerçekleştirilecek olan uçuş Haliç Limanı’ndan başlayacak. 20 dakikalık tur boyunca İstanbul semalarından ziyaret edilecek mekânlar şöyle;

Haydarpaşa Tren Garı, Rahmi Koç Müzesi, Selimiye Askeri Kışlası, Bulgar Kilisesi, Kız Kulesi, Fener Rum Patrikhanesi, Taksim Meydanı, Fatih Camii, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Galata Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Süleymaniye Camii, Kuleli Askeri Lisesi, Beyazıt Kulesi, Bebek, Mısır Çarsısı, Rumeli Hisarı, Hipodrom, Anadolu Hisarı, Sultanahmet Camii, Sarıyer, Ayasofya, Pierre Loti, Topkapı Sarayı, Feshane.

Boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirilen İstanbul turu yine Haliç Limanı’nda son bulacak.

 

Beylikdüzü Migros AVM Hakkında:

1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 2001 Mayıs ayından beri ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Toplam 40.000 metrekarelik kiralanabilir alanı ile 125 mağaza, 1400 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 5M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı mağazaları ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz