Ana sayfa Gezi adidas Geyik Koşuları 15 Ekim 2017

adidas Geyik Koşuları 15 Ekim 2017

1266
0
adidas_Geyik_Kosulari

2017 senesinde adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın üçüncüsü 15 Ekim tarihinde,

Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek.

 

İstanbul’un en keyifli ve en özgün koşu yarışlarından biri olan adidas Geyik Koşuları, bu senenin üçüncü koşusu ile yine Belgrad Ormanı’nın sürprizli ve saf kalmayı becermiş parkurunda, doğayı deneyimleme imkânı sağlanıyor. Kendine has parkurunda, özgün bir deneyim sunan adidas Geyik Koşuları’nın bu koşusunda da koşucuları yeni deneyimler ve sürprizler bekliyor.

adidas Geyik Koşuları parkurları 4 K, 14 K ve 28 K’lık etaplardan oluşuyor. Etkinliğin önemli bir parçası olan Bambi Koşuları ise 12 yaş altındaki çocuklara spor ve doğayı sevdirmeyi amaçlıyor. 4 – 6 yaş aralığındaki çocuklar zaman tutmadan, hepsi “birinci” olarak 200 metre, 7 – 9 yaş aralığındakiler 300 metre ve 10 – 12 yaş aralığındaki çocuklar ise 500 metre koşacak, terleyecek ve kazanacaklar.

 

adidas Runners koçlarının ısındırması ile başlayan yarışta, ormanın derinliklerinde koşarak bitiş çizgisine ulaşan koşucuları, koşunun ünlü ikram tüneli “Geyik Sofrası” karşılayacak. Ardından, koşu derecelerini, mottosu “Sıkı Koş Sıkı Eğlen” olan adidas Runners’ın ünlü karavanından takip eden koşucular, Geyik Partisi’ne katılacaklar.

Temmuz ayında gerçekleştirilen gece koşusunun ardından, senenin bu üçüncü Geyik koşusunda, koşu programına çoktan Geyik parkurunu eklemiş koşuculardan, koşmasa da spora ilgi duyanlardan, doğayla iç içe gerçekleşen bir spor festivalini andıran bu etkinliği kaçırmak istemeyen koşu severlerden ve Bambi Koşusu’nda çocuğu koşacak olan ebeveynlerden oluşan 1300 kişinin katılımı bekleniyor.

adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın üçüncü koşusu 15 Ekim tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda gerçekleşiyor.
Bu eğlenceyi kaçırma

 

Kayıt için siteye tıklayabilirsin:
www.geyikkosulari.com
www.facebook.com/adidasRunningTR

 

 adidas Geyik Koşuları

adidas, bu sene, tüm dünyaya yayılmış olan koşu hareketi adidas Runners’ı, dünyadaki önemli koşu şehirlerinden biri olan İstanbul’a taşıdı. Bir koşu kulübünden çok daha fazlası olan adidas Runners İstanbul’un mottosu “Sıkı Koş Sıkı Eğlen,” Geyik Koşuları’nın felsefesi ile de çok örtüşüyor. adidas da, 2017 yılı ile bu mottosunu Geyik Koşuları’na taşıyor.

2017 yılında adidas ile yenilenen Geyik Koşuları, kendine has parkuru ve kendine has deneyimi ile saf doğayı deneyimleme imkânı veriyor. Koşu sporuna enerjisini vermiş ve macera seven herkes için unutulmaz bir deneyim sunan adidas Geyik Koşuları’nın doğal alanında yapılan koşusu, yumuşak zeminde yapılandan daha sağlıklı. adidas Geyik Koşuları’nın bu saf parkuru, darbeye daha az imkân veriyor ve düz yoldaki tekdüze adımların aksine dengeli bir koşu sağlıyor

Geyik Koşusu’nun her üç katılımcısından biri kadın ve yine her üç katılımcısından biri yeni koşmaya başlıyor. 2013’ten bu yana, kadın katılımcı sayısı artıyor ve koşmaya yeni başlayanları hedefleyen 4K parkuru en büyük ilgiyi kadın koşuculardan görüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here