Ana sayfa Moda COLUMBIA İLE DAHA SAĞLAM ADIMLAR!

COLUMBIA İLE DAHA SAĞLAM ADIMLAR!

1061
0
Columbia ayakkabı

Outdoor ve aktif yaşam deneyimlerinin öncü markası Columbia ile ister doğada ister şehirde ayaklarınız yere sapasağlam basacak. Columbia’nın su geçirmez ve farklı zeminlerde üstün tutuş sağlayan ayakkabı ve botları ile bu sonbahar yüksek performansın tadını çıkaracaksınız!

 

Columbia’nın Outdry teknolojisine sahip su geçirmez ayakkabı ve botlar yağmurlu günlerde kurtarıcınız olacak.Columbia Outdry teknolojisine sahip ayakkabılar hava alma özelliğine sahip katmanı ve su geçirmeyen gelişmiş izolasyon yapısıyla dikkat çekiyor. Mutlak su geçirmez özelliği olan katmanın tek parça halinde dış kumaşa doğrudan ısıtılarak birleştirilmesiyle izolasyon sağlayan tasarımlar, hafif yapısıyla performansı ve konforu arttırıyor. Ayaklarınız doğada geçirilen uzun saatler boyunca nefes alarak kuru kalıyor, size ise yeni maceraların tadını çıkarmak kalıyor.

 

Su geçirmeyen ve hava alan yapısıyla performansı arttıran Columbia ayakkabı ve botlar, aynı zamanda farklı zeminlerde üstün tutuş özelliği sunan Omni-Grip teknolojisi ile attığınız her adımda destekçiniz oluyor. Patika, toprak ve kaya yüzeyleri gibi kuru ve ıslak olmak üzere her türlü farklı zemine uyum sağlayan Omni-Grip teknolojisi yüzeye tutunarak adımlarınızı sağlamlaştırıyor.

 

Columbia’nın yüksek teknoloji ve konfora sahip ürünlerine Columbia mağazalarından ve www.columbia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here