Ana sayfa Moda 2016 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

2016 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

1097
0

Günlük olarak kullanılan etek modellerinin yanında özel günler için de etekleri tercih edebilirsiniz. Bu yılın 2016 düz etek modelleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu kadar çeşitliliği ve karmaşıklığı bir arada sunan etek modellerinin arasında kafanızın karışmaması olanaksız bir durumdur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tipinize uygun bir eteği seçmektir. Düz kalem etekler bayanların çok tercih ettikleri ve kullanışlı etek çeşitlerinden biridir. Kalem etek denildiği zaman kafamızda beliren görüntü basene ve bele oturan düz etek modelleridir.

Düz kalem etekler kendi aralarında vaze, evaze ve düz olarak üç gruba ayrılırlar. Kalem eteklerde kendi vücut ölçülerinize göre seçmiş olacağınız en uygun modelle doğru şıklığı yakalamanız mümkün olabilir.  Düz vaze eteklerin modeli, basenden aşağı bacaklara doğru daralma gösteren etek çeşididir. Evaze ise bunun tam tersi olarak, basenden aşağıya genişler. Bu model halk arasında çan etek olarak da bilinmektedir. Bunların dışında basen bölgesinden inen düz etek modelleri de mevcuttur. Kilolu bayanların özellikle düz etek modellerini kullanmaları gerekmektedir.

Bu tür etekler basenden aşağı doğru bollaşacağı için fazla kilolarınızı kapatmayı da sağlamış olurlar. Zayıf hanımlar da vaze denilen düz kalem etekleri kullanabilir. Vücut hatlarını belirginleştirecek olan düz model etekler, zayıf hanımların daha zarif görünmesini sağlamaktadır. Kalem etekler genellikle diz hizasında kullanılan düz etek modelleri arasındadır ancak hanımlar kendi boylarına ve kilolarına göre eteğin uzunluğunda değişiklikler yapabilir. Kalem eteği her türlü bluz ve gömlek ile kullanabilirsiniz.

8-trendy-skirts-spring-summer-2016-1 7-trendy-skirts-spring-summer-2016 6-trendy-skirts-spring-summer-2016 5-trendy-skirts-spring-summer-2016 4-trendy-skirts-spring-summer-2016 3-trendy-skirts-spring-summer-2016  1-trendy-skirts-spring-summer-2016 fashion-2016-02-02-fall-fashion-trend-2016-mini-skirt-suit-main fashion-2016-02-01-fall-fashion-trend-2016-pumpkin-spice-trend-main

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here