Ana sayfa Moda Yağmurluk Fiyatları

Yağmurluk Fiyatları

69
0
yağmurluk fiyatları

Açık havada zaman geçirmeyi seviyorsanız ancak yağmur ve rüzgâr sizin için sorun oluşturuyorsa yağmurluklar ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Erkeklere özel üretilmiş olan yağmurluk modelleri ile hem olumsuz hava şartlarından korunabilirsiniz. Rahatlığından taviz vermeyenlere hitap eden yağmurluk modelleri aynı zamanda kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak da tercih edilebiliyor.

Erkek Yağmurluk Modelleri

Her yaştan bireye ve bütçeye hitap eden yağmurluk erkek modelleri sayesinde aradığınız modelleri bulmada sıkıntı yaşamıyorsunuz. Daha çok yağışlı bölgede yaşayanları tercih ettiği yağmurluklar incedir ve su geçirmez kumaşlardan yapılırlar. Katlandıkları zaman yer kaplamamaları sayesinde çantada çok rahat taşınabilmekte ve ihtiyaç duyulduğu anda çantadan çıkartılıp kıyafetin üzerine geçirilerek kullanılmaktadır.

 

Balıkçı yağmurluk modelleri diz altına kadar uzar ve en koruyucu yağmurluk erkek modeli olarak bilinmektedir. Uzun süreli yağmur altında kalacak olanların tercih ettiği bu modeller aynı zamanda rüzgâra karşı da koruyucu özelliğe sahiptir. Diz altına kadar uzanan yapısı sayesinde vücudunuzun daha fazla bölümünü yağmurdan ve rüzgârdan korumuş olacaksınız.

 

Doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerde kullanılan ceket benzeri yağmurluk modelleri ise özellikle yağmurlu ve rüzgârlı havalarda vücudunuzu soğuktan korumada oldukça faydalı oluyor. Ceket tarzındaki yağmurluk modelleri aynı zamanda kıyafetlerinizin tamamlayıcı olarak da tercih edildiğinden şık bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

 

Yağmurluk Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Yağmurluk erkek modelleri seçeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunuyor. Yağmurluğu nasıl bir bölgede ve hangi amaçla giyecekseniz ona uygun seçimde bulunmalısınız. Uzun süre yağmur altında kalacaksanız ve yağmur şiddetli ise balıkçı tarzı yağmurlukları tercih etmeniz gerekiyor. Bu sayede vücudunuzun büyük bir bölümünü yağmurdan korumuş olacaksınız. Daha hafif yağmurlu ve kısa süreli dışarıda kalma durumları içinse ince kesim yağmurlukları tercih edebilirsiniz.

Eğer daha çok rüzgârlı havalarda dışarda olacaksanız ve şiddetli yağmura maruz kalmayacaksanız ceket tarzındaki yağmurlukları tercih edebilirsiniz. Bu yağmurluk modelleri aynı zamanda vücudunuzu da sıcak tutacaktır. Yağmurluk fiyatları genel olarak modele ve kesime göre değişiklik gösterir. Kendinize yağmurluk için bir bütçe belirledikten sonra hem tarzınıza hem de kullanım amacınıza uygun yağmurluk modeli seçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here