Ana Sayfa Güncel Turnike Sistemi

Turnike Sistemi

118
0
bilmak

Teknoloji alıp başını giderken hemen her gün insanların yaşamına yeni yeni olgular giriyor. Her ne kadar adını tam olarak bilemesek de gündelik yaşamda kullanılan çok değişik ürünler vardır. Bunlardan bir tanesi de artık birçok yerde karşımıza çıkan turnike sistemi adı verilen ürünlerdir. Gelinen nokta itibarı ile nerede ise kullanılmadığı yer yok gibidir. Turnike sistemi nedir sorusunun yanıtı ise geçiş kontrolü sağlamak için kullanılan sistemlerdir tanımlaması yapılabilir.

 

Turnike Sistemi Özellikleri

Turnike sistemi için akses kontrol sistemleri adı verilmektedir. Kişilerden genel olarak bağımsız binaya da ilgili alana giriş çıkışlar için kullanılır. Bu aynı zamanda güvenlik noktasında da son derece önemli olan bir argümandır. Bina girişlerinde, toplu yerlerde olan tuvaletlerde, alışveriş merkezlerinde, otogarlarda, marketlerde, hastanelerde, sanayi tesislerinde, havaalanlarında kullanılan çok değişik türden olan modelleri vardır. Bu modellerden bazıları şunlardır: Jetonlu olan turnike sistemleri, kart okuyuculu olan kontrol sistemleri, double turnike düz kapak olanlar, double turnike bombeli kapak olanlar, tek ayaklı olanlar, standart olanlar,kollu olanlar ve kelebek turnikelerdir. İlgili standartlara göre üretilip gerekli testlerden geçip satışa sunulurlar.

Turnike Sistemi Fiyatları

Turnike sistemi fiyatları çok farklı parametrelere göre değişir. Ürünün modeline, kullanılan malzemelerine, üreticisi olan firmanın fiyatlandırma politikasına, satıldığı yere gibi parametrelere bağlı olarak rakamlar değişir. Kredi kartı ile ödeme, peşin olarak ödeme, hesap numarası havale gibi değişik ödeme seçenekleri de her zaman için mevcuttur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz