Ana sayfa Moda SUPER’DEN RETRO DETAYLAR İLE ERA!

SUPER’DEN RETRO DETAYLAR İLE ERA!

909
0

İtalyan “SUPER” güneş gözlükleri, Sonbahar Kış 2017 sezonuna yepyeni bir model ile damga vuruyor!

Parlak renklerin ve sonbahar tonlarının güçlü birlikteliği ile dikkat çeken Era modeli Retro çizgileri ile de göz dolduruyor.

İz bırakan modeller ile gözlük sektörünün öncü markalarından olan Super bu sezon her zamankinden de iddialı! Gözlük sektöründe kalite denince ilk akla gelen “Carl Zeiss” camların Retro esintiler taşıyan çerçeveler ile desteklendiği Era modeli sezonun en hit parçalarından birisi!

 

Super’in Lucia modelinin Retro esintileri ile Tuttolente’nin çağ atlatan tasarımından detaylar barındıran Era’nın güçlü tasarımlarına bayılacaksınız!

 

Markaya yepyeni bir imaj kazandıran Era, göz alıcı tasarımını kullandığı cesur renk tercihleri ile destekliyor. Tasarımı öne çıkartan sonbahar tonlarını parlak renkler ile tamamlayarak Retro tarzı bambaşka bir boyuta taşıyan Era ilhamını güçten alıyor. Yeni sezonun en dikkat çeken modellerinden birisi olarak gösterilen Era, tarz konusunda kendine güvenenlerin favori tercihi oluyor.

Beyonce, Rihanna, Katy Perry, Kanye West David Beckham ve Lady Gaga gibi dünya starlarının favorisi olan SUPER güneş gözlükleri; Türkiye’de de kısa sürede geniş kitlelerin beğenisini kazanarak ellinin üzerinde seçkin satış noktasıyla, kalite ve şıklığı bir arada arayanlara birbirinden farklı tasarımlar sunmaya devam ediyor!

Arcana Optik : 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi Snowboard takımından 3 arkadaşın kurduğu, İlker Aydınoğlu yönetiminde Türkiye’ye dünyaca ünlü markaları getirmeye devameden Arcana Optik, 30’a yakın partneriyle 50’nin üzerinde seçkin satış noktasında distribitörlüğünü yaptığı ürünlerini sunmaktadır.

Arcana Optik, Türkiye’ye ilk olarak Brezilyalı şeker kokulu Melissa ayakkabılarını getirmiştir. Ardından İtalyan Retro Super Future güneş gözlüklerini Türkiye pazarına sokan Arcana Optik satış  noktaları arasında Harvey Nichols ve Boyner gibi sektörün önemli oyuncularının yanı sıra bir çok butik mağaza ve online alışveriş siteleri yer almaktadır.  Arcana Optik, SUPER’le birlikte dünyanın en prestijli gözlük markalarından biri olan italyan L.G.R ve LeSpecs markasını da bünyesinde bulundurmaktadır.

 

RETRO SUPER FUTURE :İtalya’ın en önemli dergilerinden PIG Magazine’in yayımcılığını yaptıktan sonar hep hayalettiği gözlükmarkasını kurmaya kararveren Daniel Beckerman’ın kurduğu Super bugün 10 Corso Como, Barneys New York’un da aralarında bulunduğu 350’den fazla şehirdeki mağazada satışa sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here