Ana sayfa Moda Renkli İpler Selfridges ve Le Bon Marché’de!

Renkli İpler Selfridges ve Le Bon Marché’de!

644
0

Türkiye çıkışlı dünyada başarısı hikayesi yazma yolunda hızla ilerleyen marka Happy-Nes için yeni satış rotası Londra’nın perakende devi Selfridges ve Paris’in lüks markaları buluşturan adresi Le Bon Marché.

 

İki genç aşığın kurumsal hayattan uzaklaşıp, tropik ada seyahatlerinden ilham alarak yaratmaya karar verdikleri özgür ruhlu renkli marka hikayesi Happy-Nes, kuruluşundan bugüne henüz sadece üç yıl geçmesine rağmen, dünyanın en önemli ve en büyük perakende noktalarında satışa sunulmaya devam ediyor.

 

Paris’te modanın müzesi kabul edilen Colette’ten sonra Almanya’de Kadewe, İngiltere’de Conran Shop gibi önemli yerlerde satılan marka şimdi Paris’te Le Bon Marché ve Londra’da Selfridges’in raflarına girerek dünyanın en iyi markalarıyla anılmaya devam ediyor.

 

Happy-Nes, Türkiye dışında toplam 45 satış noktasıyla dünyada hızla büyümeye devam ederken, markanın ortağı İlan Karaso “Happy-Nes, Türkiye çıkışlı bir marka olmasına rağmen, bazı yabancı ülkelerde ülkemizden daha fazla marka bilinirliğine sahip. Katar, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde moda ve trend takip eden, tasarım ve lüks marka kullanan herkeste mutlaka bir Happy-Nes ürünü görürsünüz” diyerek sözlerine devam eden Karaso, markanın dünya çapında hiçbir benzeri olmayan geliştirme yaratıcılığı ile şimdiki hedeflerinin Ortadoğu’da başardıkları trendi Avrupa’ya taşımak, bunun için de en önemli kaleleri bir bir fethettiklerini, “Le Bon Marché ve Selfridges’in markalaşma ve trend olmak için çok doğru adım” olduğunu sözlerine ekleyerek Avrupa’daki kısa dönem hedeflerine değindi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here