Ana Sayfa Moda Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

2655
0

Evlenen herkesin hayatındaki en değerli ve en unutulmaz anlardan bir tanesi olan evlilik töreni anında, özellikle bayanların gelinliğinden aksesuarlarına kadar her detay, tüm konukların hafızasında derin bir yere sahip oluyor. Ömür boyunca unutulmayacak ve nesilden nesile anlatılacak olan bu anlarda gelinliğin sağladığı saf ve masum görüntü ise dillere destan oluyor.

straplez-gelinlik-2

Her gelin adayı, kendi tarzını yansıtan, içinde mutlu hissedebileceği ve aynı zamanda konforlu olan gelinlik modelleri arıyor. Onlarca denemeden sonra ancak karar verilebilengelinlik modelleri, çok farklı seçenekle kafa karıştırıcı olabiliyor. Ancak son yıllarda tasarımcıların en çok tercih ettiği gelinlik modelleri straplez oluyor. Etek kısmı nasıl olursa olsun straplez modellerle tüm bayanlar harika görünüyor.

Straplez gelinliklerin üst kısmı bolero ya da tüllerle tamamlanabildiği gibi açık da bırakılabiliyor. Etek kısmında ise birçok farklı tasarım karşımıza çıkıyor. Prenses model gelinliklerin alt kısmı kabarık ve yoğun tül detaylı olacak şekilde tasarlanıyor. Bu durumda üst kısma eklenen tül detayları da anlam kazanıyor. Ancak balık model gelinliklerde durum farklı oluyor. Bu tarz gelinliklerde genellikle saten gibi parlak kumaşlar tercih edildiği için, fazla detay kullanımı olumsuz bir etkiye neden olabiliyor. Ancak bir takım gümüş detaylarla balık ve straplez gelinlikler bir araya getirilebiliyor.

 

Daha modern ve farklı görünmek isteyen gelin adaylarını tercihlerini kısa ve straplez gelinliklerden yana kullanıyor. Özellikle mini model straplez gelinlikler, son yılların düğün modasını belirliyor. Diz altı gelinliklerde straplez modeller, gelin adaylarının kusursuz görünmelerini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz