Ana Sayfa Moda Siyah Tesettür Ferace Kombinleri

Siyah Tesettür Ferace Kombinleri

531
0
Siyah Tesettür Ferace Kombinleri

Tesettür dış giyim alternatiflerinden biri olan feraceler, hem rahatlığı hem de vücut hatlarını belli etmemesi nedeni ile tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla kullanılmaktadır. Tesettür feracelerde tıpkı diğer tesettür giyim ürünleri gibi her yılın yeni sezonuna göre tasarlanıp satışa koyulmaktadır. Son yıllarda taş işlemeleri detayları ile dikkat çeken ferace modelleri yarasa kol ve ya farklı bir özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

 

 Tesettür Feraceler Ne Renk Olması Gerekir?

 

Tesettür ferace denildiği zaman ilk akla gelen siyah renktir. Siyah tesettür ferace modelleri her model ayakkabı ve başörtüler ile muhteşem bir uyum oluşturduğu için tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür feraceler çok fazla rağbet gördüğünden dolayı moda tasarımcıları siyah ferace çizgisini daha geniş tutarak zengin renk seçenekleri ile tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır. Tesettürlü kahverengi, kiremit, mor ve ya yeşil gibi yeni sezonun renklerinin yer aldığı ferace modellerini hem mağazalarda hem de online satış sitelerinde rahatlıkla bulabilir.

 

 Tesettür Feraceler İle Nasıl Kombin Yapılır?

 

Tesettür ferace kombinlerinde ilk akla gelen ayakkabı ve başörtü detayıdır. Fakat tesettür ferace kombini tam olarak bu detaylardan oluşmamaktadır. Tesettürlü kadınlar ferace kombini oluştururken her şeyin uyum içerisinde olması sizin daha rahat olmanıza imkan sağlar.

Tesettürlü kadınlar hem daha kolay kombinlendiği için hem de olduğundan daha zayıf gösterdiği için siyah renk ferace modelleri kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Ancak siyah tesettür ferace modelleri ile kombin oluştururken baştan aşağıya siyah giyinmeye neden yoktur. Baştan aşağıya siyah giyinmek yerine siyaha uyumlu renkler kombinde kullanılmalıdır. Tesettür ferace modeli satın alırken muhafazakar kadınlar vücut yapısına uygun olup olmadığında dikkat etmelidir.

Eğer vücut yapınıza uygun modeller tercih ederseniz olduğunuzdan daha zayıf bir duruş sergileyebilirsiniz. Mesela basen bölgesi geniş kadınlar bel kısmından genişleyen ferace modellerini tercih etmelidir. Aynı zamanda üst bölgesinde kilo sorunu olan tesettürlü kadınlar feracenin üst kısmının işleme detayı olmayan modelleri tercih etmesi gerekiyor. Basen kilosundan problemi olan tesettürlü kadınlar ise Mevlana model tesettür ferace modellerini tercih etmelidir. Doğru model ferace seçimi ile istenilen şık görüntü elde edilir.

Tesettür Giyim ürünlerini satın almak için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz