Ana Sayfa Moda Dufy Kravatları İle Fark Yaratıyor

Dufy Kravatları İle Fark Yaratıyor

430
0

Dufy firması 1964 yılında kurulmuş bir erkek giyim firmasıdır. Firma yıllar içinde büyüyerek sektörün aranan firmalarından birisi olmuştur. Firma erkek müşterileri için son moda kaliteli erkek giyim ve aksesuar ürünlerinin satışını yapıyor. Firmanın satışını yaptığı giyim ürünleri arasında gömlek, triko, tişört, mont, yelek, pantolon, şort, ceket, takım elbise ve smokin gibi ürünler bulunuyor.

Ayrıca firma erkek ayakkabısı, kravat, kemer, papyon, cüzdan, çorap ve mendil gibi ürünleri de erkek müşterileri için satıyor. Aynı zamanda firma kilolu erkek müşterileri için büyük beden ürünlerin satışını da yapıyor. Müşteriler firmanın internet sitesine girip ürünler arasında inceleme yaparak sipariş verebiliyorlar. Firma sitesini inceleyen alıcılar indirimli ürünleri takip ederek daha uygun fiyata istedikleri giyim ve aksesuarlara sahip olabiliyorlar.

Alt Giyim, Dış Giyim ve Üst Giyim Ürünleri

Firma erkek müşterileri için alt giyim ve üst giyim ürünlerinin satışını yapıyor. Üst giyim ürünleri arasında gömlek, tshirt, yelek, triko ve sweatshirt gibi ürünler bulunuyor. Alt giyim ürünleri arasında jean, pantolon, şort ve deniz şortu gibi ürünler bulunuyor. Firma ayrıca dış giyim ürünleri olarak kaban ve mont gibi ürünlerin satışını yapıyor. Erkek müşteriler örneğin çeşitli renkler ve modellerde bulunan gömlek ürünleri arasından kendilerine yakışacağını düşündükleri ürünleri satın alıp kullanabiliyorlar.

Müşteriler ayrıca bu ürünler arasında yeni sezona özel üretilenleri takip edip satın alabiliyorlar. Ayrıca bu ürün kategorileri arasında indirimli olanlara da daha uygun fiyata sahip olabiliyorlar. Müşteriler almak istedikleri ürünlerin sayfalarına girerek kendilerine uygun bedenleri seçebiliyorlar.

Ayrıca firma müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. Alıcılar havale, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek aldıkları ürünlerin ücretini ödeyebiliyorlar.

Aksesuar Ürünleri

Firma giyim ürünleri dışında çeşitli aksesuar ürünlerinin de satışını yapıyor. Aksesuar ürünleri arasında kemer, papyon, kravat, cüzdan ve mendil gibi ürünler bulunuyor. Firma müşterileri için çok şık ve kaliteli rengarenk kravatlar üretip satışa sunuyor. Müşteriler isterlerse düz, desenli, çizgi desenli, baskı desenli, yaprak desenli ve çizgili desenli ipek kravat çeşitlerinden istedikleri renklerde seçerek sipariş verebiliyorlar. Aldıkları kravatlar ile gömlek ve takım elbiselerinin daha şık görünmesini sağlıyorlar.

Firma tarafından satışa sunulan kravat türlerini kumaş özelliklerine ve tasarımlarına göre çeşitli fiyat seçenekleri ile erkek müşterilere sunuyorlar. Her bir aksesuar ürünlerini farklı çeşitlerde kullanıcıların beğenisine uygun fiyatlarla sunuyorlar. Bu erkek aksesuar ürünlerinin müşterilerin yanı sıra eşlerine ve sevgililerine hediye almak isteyen bayanlarda satın alarak sürpriz yapabiliyorlar.

Büyük Beden Ürünler

Firma erkek müşterilerinin mağdur olmalarını istemeyerek büyük beden ürünlerin satışını yapıyor. Firma tarafından satış yapılan büyük beden ürünler 48-52 beden aralığında üretilerek müşterilerin hizmetine sunuluyor. Erkek alıcılar büyük beden tshirt ve gömlek gibi ürünler arasından istediklerini seçip satın alabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz