Ana Sayfa Blog Şişli Tercüme Bürosu

Şişli Tercüme Bürosu

444
0
şişli tercüme bürosu
şişli tercüme bürosu

Şişli tercüme bürosu, bilimsel ve teknolojik gelişmelerle değişen ve gelişen hayat biçimimiz kişisel yaşantımızdan, eğitim hayatımıza, iş yaşantımızdan sağlığımıza kadar büyük etkiye sahiptir.

Bireysel veya Kurumsal Tercüme İhtiyaçlarınız…

Artık dünyanın bir ucundaki bir ülkeyi bile teknoloji sayesinde yakınlaştırabilmekte, uluslararası iletişim düzeyimizi artırabilmekteyiz. Uluslararası iletişimin sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi bağlamında ise en önemli araçlardan birisi tercüme işlemi olarak karşımıza çıkar.

Bugün pek çok sektörde ve pek çok alanda uluslararası çeşitli işlemlerde ülkeler arası sınırları ortadan kaldırır tercüme… Dünyanın neresinde olursanız olun güvenilir bir tercüme bürosu ile aşamayacağınız dil engeli bulunmamaktadır.

En Çok İhtiyacınız Olduğu Anda En Kolay Ulaşım Şişli Tercüme Bürosu…

Şişli tercüme bürosu tam da bu noktada yardımınıza koşmaktadır. İstanbul’un iş hayatı ve ticaret bakımından en işlek ve İstanbul’un merkezi olarak kabul edilen  ilçesi olan Şişli’de ticaret sektöründen sağlık sektörüne pek çok alanda küresel ilişkiler söz konusudur. Şişli ilçesine İstanbul’un her iki yakasından ve bütün ilçelerinden istediğiniz vasıtayla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Acil olarak halletmeniz gereken işlerinizde sizin için en kolay çözüm noktasıdır. İşte bu bağlamda tercüme işlemine ve çözüm noktasında Şişli tercüme bürosuna mutlaka ihtiyaç duyulur.

Şişli Tercüme Bürosu Okeanos

Okeanos Tercüme, yılların deneyimine sahip proje koordinatör ekibi, profesyonel tercüman kadrosu ile tüm tercüme işlemleriniz için başvurulacak noktadır. Şişli’de iş trafiğinin yoğun yaşandığı iş merkezlerinden birisi olan Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisi ile pek çok müşteriyi ağırlamaktadır.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Farsça, İspanyolca ve İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde anadil düzeyinde dillerine hakim tercümanlarla hizmet vermektedir. Bu çeşitli dil skalasını ise hukuki, tıbbi, akademik, teknik vb. çeşitli terminolojilerle süslemektedir.

Teklif sürecinden teslimat sürecine kadar EN15038 Hizmet Kalite Standartları Okeanos Tercümenin çalışmalarında başrol oynamaktadır. Bu bağlamda tüm çeviri projeleri işbirliği ve organizasyon sağlanarak yapılmaktadır.

Şişli tercüme bürosu, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetlerinin yanı sıra sözlü tercüme hizmetleriyle de müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır. Şirket kuruluş işlemleri, vekalet işlemleri, hisse devri ve imza beyanı gibi işlemle sözlü tercüme hizmetine ihtiyaç duyulan işlemlerdir.  Bu bağlamda Beyoğlu 25. Noterliği ve Perpa İTO ile işbirliği içerisinde tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Tercüme hizmetlerimizle hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz