Ana sayfa Dekorasyon Özel Dekorasyon Önerileri

Özel Dekorasyon Önerileri

907
0

Afrika’nın kendine has farklı bir tarzı vardır. Ben de bu tarzı ev dekorasyonuna yansıtmak istedim.

Yerel motiflerden, leopar ve zebra desenlerinden, Afrika kadınlarından ilham alarak sizler için yepyeni kombinler hazırladım.

Bu stilde ahşabın her rengini ve  en doğal halinden bu malzeme ile yapılan en gösterişli tasarımlarına kadar yoğun olarak kullanabilirsiniz. Hasırlar, deri, peluşlar, havyan desenli ürünler bu dekorasyon tarzında ön plana çıkmaktadır. Siz de evinizde küçük detaylar kullanarak Afrika’yı anımsatacak büyüleyici bir hava oluşturabilirsiniz.

Kahverengi ve tonları bu stille en fazla bağdaşan renk denebilir. Afrika tarzıyla dekore edilmiş mekanların her köşesinde kahverenginin ayrı bir tonunu görürsünüz. Ben de kombinlerimde kahverengini yoğun olarak kullandım ama kırmızı, sarı, beyaz gibi canlı ve dinamik renklerden vazgeçmedim.

Bakalım hangi 3’lü kombinim sizin ruhunuza hitap edecek 🙂

Hayvan Temalı Bir Dekorasyon

Kanatlarıyla ruhumuzu özgürlüğe uçuran bir kuş, asaleti ve sadık yapısıyla geçmişten günümüze insanoğlunun en yakın dostu olan bir at, hırıltısıyla bizi huzura kavuşturan yumuşacık bir kedi ya da samimiyetiyle herkesin gönlüne taht kuran sevimli arkadaşlarımız köpekler…

Herkesin favorisi olan bir hayvan mutlaka vardır. Ben de bu yazımda hayvanlardan ilham aldım ve sizler için özel kombinler oluşturdum.
Yatak odanızdan mutfağınıza, salonunuzdan antrenize kadar evinizin her köşesine uygun hayvan temalı parçalar seçtim.

Yaşam alanınızda en sevdiğiniz hayvanın izlerini taşıyan detaylar kullanarak kendinize özel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon denince ilk akla gelen şey evimiz oluyor. Ancak günün en büyük zamanı da ofisimizde geçiyor. Sabah gelip akşam kalkıp gittiğimiz ve haftanın en az 5 gününü geçirdiğimiz bir ofisimiz var. Bu nedenle bu yazımda ofislere özel kombinlerle karşınızdayım.

Ofisinize Özel Dekorasyon Önerileri

Çalışırken kendimizi daha mutlu hissedecek, konforlu bir çalışma alanı yaratmak çok önemli. Masamızda sevdiğimiz birinin ya da çocuğumuzun fotoğrafını koymak için bir çerçeve, su şişesi, masa lambası, kahve bardağı, kara tahta ya da bir saat… Mutlaka herkesin masasında kendine özel bir olmazsa olmazı vardır. Ofis masasından sandalyesine, kapaklı dolaplardan kitaplığa, eşyalarınızı koymak için gerekli bir kutudan kışın sizi sıcak tutacak bir ısıtıcıya kadar aradığınız her şeyi bu yazımda bulabilirsiniz.

Unutmayın; işimizde daha verimli, mutlu ve yaratıcı olmak kendimizi iyi hissetiğimiz bir çalışma alanından geçer.

Evim Sıcak, İçim Rahat

Soğuk ve karlı günleri hangimiz sevmeyiz ki? Tabi sokakta değil de evimizdeysek 🙂

Kış geldi geliyor derken, bugün yılın ilk karı yağdı. İçimizi donduracak bu günlerde evimizin kıymetini daha iyi anlayacağız.

Dekorasyonumuzu mevsime göre ayarlamanın tam zamanı! İhtiyacınız olacak battaniye, ısıtıcı, kalın kumaşlı nevresim, çorba makinesi ya da peluş tekstil ürünleri kışa ait olmazsa olmaz detaylar.

Yılbaşı da geliyor, karlı günler de kapıda. Öyleyse hemen bilgisayarınızın karşısında sıcacık bir kahveyle yepyeni kombinlerimizi incelemenin vakti.
Herkese sıcacık bir kış diliyorum!

Keyifli alışverişler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here