Ana Sayfa Güncel Okul öncesi eğitimin güvenilir adresi: Özel Şirinler Anaokulu

Okul öncesi eğitimin güvenilir adresi: Özel Şirinler Anaokulu

848
0

İstanbul Şişli’de bulunan Özel Şirinler Anaokulu, miniklerin keyif alabileceği eğitim ve öğretim etkinlikleri aracılığı ile dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya koyan okul öncesi eğitim veren bir okul olarak hizmet veriyor. 2009 yılında faaliyetlerine başlayan okul, çocuklar ve aileler için sınıfsal fark ayrımı gözetmeden sevgi ve saygı dolu bir ortamda miniklere yaşayarak öğrenme imkanı veriyor.

Değerlerin Işığında Özel Şirinler Anaokulu

Özel Şirinler Anaokulu çocuklara; öğrenme zevkini ve keyfini, araştırma heycanlarını, merak duygularını, yaratıcılıklarını, kendileri gibi olmayı öğrenmeyi, farklı düşünebilmeyi ve özgüvenlerini kaybetmeden karakterli birey olmanın keyfini yaşatıyor.

Ziynet Şensoy‘un kuruculuğunu yaptığı bu sevimli anaokulu, benzerlerinden maddi imkanlara verdiği değer yanı sıra insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuk ve yetişkin psikolojisine adanmış mesleki sermayesi ile ayrılıyor.


Her bir çocuğu ayrı birey olarak kabul edip ona göre değerlendiren eğitim anlayışını çocukların özgüvenli ve kendini doğru bir şekilde ifade etmesini sağlayan vizyonu ile birleştiren Özel Şirinler Anaokulu, bu şekilde suflör kullanmadan yaşamayı öğrenen çocukların zamanı geldiğinde suflör kullanmayan liderler olarak ülkemize katkıda bulunacağına inanıyor.

Hayvan, doğa ve çevre sevgisini önemseyen, empati kurabilen, farkındalık düzeyi gelişmiş, içindeki yaratıcılığı tüm yaşamlarına taşıyabilen, yaşanabilir bir çevrenin ve çağdaş toplumun güvencesi çocuklarımızın ilk eğitimi; ailede aldığı eğitimden sonra büyük önem taşıyor.

Çocuklarda doğuştan var olan dürüstlük, gerçekçilik, içtenlik, doğallık nedenlerini sorgulama, araştırma gibi değerlerin korunmasını ve yetişkinlik dönemlerinde de bu değerlerin aynı kalabilmesini önemseyen eğitim ve öğretim anlayışı ile Özel Şirinler Anaokulu’nda; çocuklarınız hem öğrenecek hem de yaşam boyu devam edecek keyifli bir yolculuğa adım atacak.

https://www.sirinleranaokulum.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz