Ana Sayfa Güzellik NATURALS BY WATSONS YENİLENDİ!

NATURALS BY WATSONS YENİLENDİ!

2684
0

ŞİMDİ YENİLENEN TASARIM VE GÜÇLÜ FORMÜLÜYLE DOĞAL GÜZELLİĞİNİZİ İKİ KATINA ÇIKARACAK

 

Doğanın gizli kalmış içeriklerini gün yüzüne çıkaran Naturals by Watsons, sertifikalı organik içeriklerle formüle edilen 7 özel seriyle sadece Watsons mağazalarında!

 

Vücudunuza daha iyi bakmanın doğal bir yolunu mu arıyorsunuz? Naturals by Watsons, güzelleşmenize yardımcı olacak geniş bir kişisel bakım ürünleri yelpazesi sunuyor. Eşsiz bir konsepte dayanan her ürün, cildinize ve saçınıza iki kat avantaj sağlayacak şekilde, temel içeriklerin etkisini ikiye katlıyor.

 

Naturals by Watsons, her cilt ve saç tipinin ihtiyacını karşılayacak 7 özel seri sunuyor. Her seri, Olive, Argan, Aloe Vera, Marula, Prestige Rose, Paw Paw ve Rice Bran gibi sertifikalı organik maddeler ile formüle edilmiştir. Bu aktif maddeler, yoğun nemlendirmeden yenilenmeye ve yaşlanma karşıtı etkilere kadar birçok farklı avantaj sunmaktadır. Nazik formülü dermatolojik olarak test edilmiş ve paraben, renk vericiler ve izotiazolinon içermeyen (MIT, CMIT, BIT), ürünler tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Naturals by Watsons serilerini keşfedin:

Olive Serisi

Naturals by Watsons Olive serisi, yoğun nem sağlamak amacıyla İtalya’dan Sertifikalı Organik Zeytinyağı ve Doğal Zeytin Meyve Özü ile gücünü ikiye katlıyor. Vitaminler ve doğal yağ asitleri bakımından zengin zeytinyağı cildi ve saçları nemlendirirken, antioksidan ve hidroksitirazötik bakımdan zengin olan Zeytin Meyve Özü ise cildi korumaya ve saçların canlılığını yenilemeye yardımcı oluyor.

Argan Serisi

Naturals by Watsons Argan serisi, Fas’tan gelen Sertifikalı Organik Argan Yağı ve Doğal Argan Tohumu Özü ile birlikte arganın cildi ve saçları canlandırmaya yönelik gücünü ikiye katlıyor. Argan Yağı, kuru ciltler ve hasar görmüş saçlar için yoğun beslenme sağlarken, Argan Tohum Özleri genç görünen bir cilt için esnekleğini iyileştirilmesine ve saçların daha parlak olmasına yardımcı oluyor.

 

Marula Serisi

Naturals by Watsons Marula serisi, cilt ve saç için koruma sağlamak amacıyla Afrikalı Marula’nın etkisini iki katına çıkarıyor. Sertifikalı Organik Marula Yağı, gerekli besleyici maddeler açısından zengin ve koruyucu bir etkiye sahipken, Marula (katı) Yağı, daha yumuşak bir cilt ve daha esnek saçlar için nemlendirici bir etkiye sahiptir.

 

Aloe Vera Serisi

Naturals by Watsons Aloe Vera serisi, Aloe Vera’nın kuru ve tahriş olmuş ciltler için yatıştırıcı faydalarını iki katına çıkararak, saçları güçlendirmeye ve saç derisini yumuşatmaya yardımcı olur. İngiltere’den Doğal Aloe Vera Suyu içeren nazik formülü cilt bariyerini onarmaya ve hassas saç derisini yatıştırmaya yardımcı olurken Amerika’dan gelen Doğal Organik Aloe Vera Özü cildi ve saçları nemlendirir.

 

Prestige Rose Serisi

Naturals by Watsons Prestige Rose serisi, gülün yumuşatıcı özelliğini ikiye katlıyor. Bulgaristan, Fas ve Fransa’dan onaylı Organik Gül Suyu rahatlatıcı, sıkılaştırıcı ve besleyici özellikleri birleştirirken, Bulgaristan’dan gelen Doğal Gül Yağı zihni ve vücudu rahatlatmak için aromaterapi etkisi sağlıyor.

 

Paw Paw Serisi

Naturals by Watsons Paw Paw serisi, Avustralya’nın Papav bitkisinin onarıcı etkisini iki katına çıkarıyor. Sertifikalı Organik Papav Yaprağı Katkılı Yağı kuru cildi yatıştırmaya ve onarmaya yardımcı olurken Organik Papav Özü ciltteki nemi yeniliyor.

 

Rice Bran Serisi

Naturals by Watsons Rice Bran serisi, Japonya’nın Pirinç Kepeği’nin parlaklaştırıcı etkisini iki katına çıkarıyor. Japon kültüründe asırlardır kullanılan Organik Pirinç Kepeği Özü, cildi aydınlatmaya ve canlandırmaya yardımcı oluyor. Doğal Pirinç Kepeği Yağı ise daha canlı, daha parlak ciltler için antioksidan ve E vitamini bakımından zengindir.

Naturals by Watsons Serileri,

Şampuan 490 ML – 19,90 TL

Saç Kremi 490 ML – 16,90 TL’dan başlayan fiyatlarla

Saç Maskesi 200G – 16,90 TL

Duş Jeli 490 ML – 19,90 TL

Vücut Losyonu 490 ML – 24,90 TL

Vücut Scrub 200 GR – 26,90 TL

El Kremi 60 ML – 11,99 TL

El Sabunu 400 ML – 16,90 TL

 

Watsons’ta her zaman daha fazlası var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz