Ana Sayfa Kültür/Sanat “MUTLULUK ODASI”NDA GEÇEN BİR OYUN: “KAPLAN SARILMASI” 3 KASIM’DA TOY İSTANBUL’DA!

“MUTLULUK ODASI”NDA GEÇEN BİR OYUN: “KAPLAN SARILMASI” 3 KASIM’DA TOY İSTANBUL’DA!

1097
0

Zamanın olmadığı bir “mutluluk odası”nda mutluluğu sorgulayan bir oyun: TOY İstanbul’dan “Kaplan Sarılması”! Şebnem Bozoklu ve Burak Altay’ın rol aldığı, büyük beğeni toplayan “Kaplan Sarılması”, 3 Kasım Cuma akşamı TOY İstanbul’da tiyatroseverlerle buluşacak.

 

“Kaplan Sarılması”; tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul’un ilk prodüksiyonu. Geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayan “Kaplan Sarılması”, yeni sezonda da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Şebnem Bozoklu ve Burak Altay’ın rol aldığı oyunun metni Kemal Hamamcıoğlu imzasını taşırken, yönetmenliğini ise Bahar Kerimoğlu üstleniyor. “Kaplan Sarılması”, çıktığı uzun yolculukta “İyi ki buradasın!” diyeceği adam için ya kendinden ya da aşktan vazgeçecek olan, sürprizlerle dolu bir kadının trajikomik hikâyesi. Işık tasarımını Ayşe Ayter’in, ses tasarımını Alican Okan’ın, video tasarımını Bahar Kerimoğlu’nun, video kurgusunu Sinan Kesova’nın yaptığı oyunun dekorlarını Muhtar Pattabanoğlu hazırlarken, fotoğraflarını Ayşegül Karacan çekti.

3 Kasım 2017, Cuma akşamı saat 20.30’da sahnelenecek olan oyunun biletleri, toyistanbul.com’dan ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz