Ana Sayfa Güzellik Lipbubbly Dolgunlaştırıcı Etkili Lipkit

Lipbubbly Dolgunlaştırıcı Etkili Lipkit

828
0
Lipbubbly Dolgunlaştırıcı Etkili Lipkit
Bu sıralar oldukça yaygın olan likit rujlara gün geçtikçe yenileri ekleniyor. Lip Bubbly, sürekli duyduğum bir üründü. Bubbly kozmetiğin ürünü olan dolgunlaştırıcı etkili rujlardan üç tane denedim.
Ambalajları ne çok janjanlı, ne de çok sade. karton bir kutuda rujların renklerine göre üretilmişler. Fotoğrafta göründüğü üzere 2 – 4 ve 8numaraları tercih ettim. Genelde göz makyajına ağırlık verdiğim için günlük olarak daha soft renkler tercih ediyorum. Bazense göz altlarıma sadece ten rengi kalem ve üste eyeliner olacak şekilde makyaj yapıp kırmızı tonları kullanıyorum.

Lipbubbly Dolgunlaştırıcı Etkili Lipkit-2

Kutuları açtığımızda korumalı olarak rujlar çıkıyor. Bir kartonda, yuvalarına oturtulmuş şekilde. Yani kutusunun içinde bir sağa bir sola kayıp akma durumunu ortadan kaldırıyor.
Fırçaları yine fotoğrafta göründüğü üzere aşina olduğumuz tipte bir fırça. Sürümü kolaylaştırıyor. Likit rujlarda en can sıkan olay, dudak çerçevesinin dışına kolayca çıkabilmesi. Sürerken dikkat gerektiriyor. Ben uygun renkte bir dudak kalemiyle önce çerçeve çizip, sonra yavaş yavaş rujumu uyguluyorum.
Sürdükten çok kısa bir süre sonra dolgunlaştırma etkisinden dolayı karıncalanma hissi oluyor. Öyle bir anda köfte dudak olacağınızı zaten düşünmeyin 🙂 Sanki makyaj hilesiyle dudaklarınızı biraz daha kalınlaştırmışsınız gibi doğal duruyor.
Kuruma ve sabitlenme süresi oldukça kısa. Bir şey içtiğimde bardağa bulaşma yapmıyor.
Dudakları kurutuyor mu? Maalesef çoğu mat ruj gibi evet. Öncesinde peeling ve sağlam bir nemlendirme istiyor. Yine de pul pul dökülmüş gibi bir görüntü yaratmıyor, eğer nemli ve peeling yapılmış dudağa uygulanırsa görüntüsü çok daha hoş oluyor.
2 numara fotoğrafımdaki ruj. 2 ve 8 numarayı kesinlikle beyaz tenlilere öneriyorum. Kalıcılıkları konusuna gelecek olursak dudaklarımdan suya dayanıklı makyaj temizleyicimle biraz zorlanarak çıkarıyorum. Aklım her dakika rujumda kalmıyor. Birkaç saat rahat oluyorum. Eğer denemek isterseniz, Boyner mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca kendi sitesinden de sipariş verme imkanı var. Buraya tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz