Ana sayfa Güzellik Kolloidal Gümüş Suyu Ürün Çeşitleri

Kolloidal Gümüş Suyu Ürün Çeşitleri

736
0
Kolloidal Gümüş Suyu Ürün Çeşitleri
Antalya’da ilk kez üretime başlayan ve daha sonra Türkiye genelinde kullanıcılara hizmet veren Siva Derm, gümüş suyu ve gümüş suyu ile hazırlanan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Markanın kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmasında gümüş suyunun iyileştirici etkisi kritik öneme sahiptir. Gümüş suyu, çok sayıda ciddi dermatolojik sorunun tedavisinde yardımcı bir üründür. Ürünlerin kimyasal içermemesi, tamamen doğal olması, hastalık kaynağı maddelere karşı yok edici içeriği olması gümüş suyunun öne çıkan özellikleridir. Siva Derm tüm çalışmalarını bilimsel bir bakış açısı ile gerçekleştirir.

Gümüş Suyunun Katkıları

 
Gümüş suyu konsantresi, bakteri ve virüslerin yok olmasına katkı sağlar ve bütün cilt hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir. Markanın çıkış noktasında da bu cilt sorunlarına çözüm getirmek yer almaktadır. Cilt lekeleri, sivilce ve yara gibi daha kritik sorunlarda takviyedir. Ayrıca gümüş suyu metabolizma dengesini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, virüs ve bakteri benzeri maddeleri etkisiz hale getirir. Ürün doğal bir antibiyotiktir. Tasarımı gümüş iyonlarının vücuttaki olumlu etkileri temel alınarak yapılmıştır.

Gümüş Suyu Nasıl Kullanılmalı?

 
Siva Derm gümüşsuyu kullanımı sırasında öncelikle ürüne doğru bir bakış açısı geliştirmeniz önerilir. Gümüş suyu, ilaç değildir, sizin devam eden önemli cilt hastalıklarınıza takviye olarak alınabilir. Yani tedavi destekleyici bir alternatif tıp ürünüdür. Ürün kullanırken zararlı etkileşim olduğu için;
  • Alkol kullanılmamalı
  • Sarımsak tüketilmemeli
  • Kullanım talimatlarının dışına çıkılmamalıdır.

Kolloidal Gümüş Suyu Ürün Çeşitleri

 
Kolloidal gümüş suyu, Siva Derm markası içinde yer alan bir seridir. Bunun içerisinde yeniden farklı ürün çeşitleri yer alır. Gümüş suyu çeşitleri, PPM derecelerine göre yeniden farklı şekilde sunulmaktadır. PPM değer, hastalık türü için gösterdiği etkiye göre değişir. Su içindeki gümüş miktarının milyonda bir olarak derecelendirilmesidir.
  • Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM: Gümüş miktarının 5 PPM yoğunlukta olduğu üründür. Genel cilt bakımı için etkilidir ve tek seferde birçok dermatolojik sorun için iyileştirici etki gösterir. Akne, aşırı terleme, solgun görünüm gibi sorunlarda hızlı şekilde çözüm geliştirir. 5 PPM Gümüş Suyu, kaybolan nem dengesini kalıcı biçimde sağlar, bakterilerin önüne geçer ve metabolizmayı güçlendirir. Ayaklardaki mantar sorunu için iyileştirici etki yaratır. İltihaplı yaralarda etkilidir.
  • Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 15 PPM: Suyun içindeki gümüş yoğunluğunun 15 PPM olduğu üründür. Bakteri ve enfeksiyonları diğer üründe olduğu gibi önler. Ürün, cildi besleme özellikleri ile diğerlerinden ayrılır.
  • Kolloidal Gümüş Suyu 25 PPM: Ciltte kuruluk ve buna bağlı çatlama, gerilme sorunlarında, dokuların yeniden yumuşak ve sağlıklı olmasını sağlar. 25 PPM yoğunluk, açık yaraların tedavi edilmesinde güçlü destek verir. Gümüş oranının artması, daha yoğun iyileştirici etki demektir. Egzama problemleri için de destek tedavi ürünüdür.
  • Kolloidal Gümüş Suyu 40 PPM: Ciltteki pigment bozukluklarının giderilmesi, dökülme mantar, açık ve kapalı yara gibi sorunlar için destekleyici bir üründür. 40 PPM yoğunluk, var olan bakterilere karşı güçlü bir blok yaratır ve hasarların önüne geçer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here