Ana Sayfa Moda Kış Aylarının Yeni Trendi: Kaşe Kaban

Kış Aylarının Yeni Trendi: Kaşe Kaban

2270
0

2017 kış sezonunda gerek kullanım açısından sağladığı avantajlar ile gerekse de birbirinden şık ve çekici çeşit çeşit modelleri ile erkeklerde de kadınlarda da kaşe kaban çeşitleri ön plana çıkmıştır. 2017 kış kreasyonunda kaban modellerinde en çok tercih edilen kabanlar kaşe kabanlar olmuştur.


Kaşe Kabanlar Niçin En çok Tercih Sebebi?
Kaşe kabanlar son dönemlerde, kaban modasında, erkekler için de kadınlar için de oldukça trend haline geldi. Tabi ki bu kaban modellerinin trend haline gelmesinin altında da pek çok sebep var. Özellikle ülke genelinde soğuk ve sert geçen kış aylarının zorluğu ve soğuktan korunmak hepimiz için oldukça zor olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ise uygun ve soğuklardan koruyabilecek bir kaban modeli tercih edilmektedir. İşte bu kış kreasyonunun trendi olan kaşe kabanlar keçeleştirilmiş özel yapım kumaşlar olduklarından ötürü rüzgar geçirmez ve kişiyi soğuktan koruyarak sıcak tutar. Bunun yanı sıra gerek uzun modelleri gerek kısa modelleri ile oldukça da şık bir görünüm sağlayan kaşe kabalar son yıllarda kaban modellerinde en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir.


Kaşe Kaban Modelleri
Kaşe kabanlar her şeyden evvel yapısından ötürü diğer kaban ya da mont tarzlarına göre kişiyi daha zarif gösterirler. Buna ek olarak iş yaşantısındaki resmiyet gereği diğer montlar genel olarak iş kıyafetleri için çok da uygun olmaz ve kıyafet kombinlenmesinde diğer mont ya da kabanlar kişiyi oldukça zorlamaktadır, fakat bu noktada kaşe kabanlar kişinin genel veya resmi giyim tarzında kıyafet kombini açısından en uygun kaban modelidir. Kaşe kabanın; ekoseli, kırçıllı modelleri veya farklı renk seçenekleri model seçiminde çeşitlilik oluşturmaktadır. Ayrıca model seçenekler arasında; hakim yakalı kabanlar veya ceket tarzında kabanlar olduğu gibi pardösü şeklindeki uzun kaşe kabanlar veya mont tarzında daha kısa kaşe kabanlar da bulunur. Bu doğrultuda son yıllarda kaban modellerinde trend olan kaşe kabanlarda, bu modeli tercih edecek kişiler için, sayısız model ve seçeneklerin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede erkekler de kadınlar kaşe kabanların klasik şıklığını tercih ederek, son yıllarda bu kaban modelini trend haline getirmişlerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz