Ana Sayfa Moda Herkesi Sevindirecek Hediyelik Kupa Bardak Fikirleri

Herkesi Sevindirecek Hediyelik Kupa Bardak Fikirleri

546
0

Özel günlerde hediye seçmek konusunda sorun yaşıyorsan her yaştan ve her cinsiyetten insana alınabilecek en güzel hediyelerden biri kupa bardaklardır. Farklı fikirler üreterek aklınızdaki tasarımı kupa bardak üzerine bastırabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Hediyelik kupa bardak baskılarında iki farklı baskı şekli tercih edebilirsiniz. Tek taraflı baskı, içecek içerken üzerindeki baskının dışa doğru olmasını sağlar. Bu genellikle fotoğraf baskıları için tercih edilir. Ancak daha geniş bir alan kullanmak istiyorsanız bardağın tamamını da kullanabilirsiniz. Kolaj fotoğraflar, esprili yazılar ya da büyük harfler bardağın tamamını kaplayacak tasarımlardan bazılarıdır.

Peki neden kişiye özel hediyelik kupa bardak tercih etmelisiniz?

Sevdiklerinize sizi hep hatırlatacak bir anı bırakmak istemez misiniz? Sevgiliniz kahvesini yudumlarken sizin aşk sözcüklerini, anneniz ya da babanız keyif çaylarını içerken aile fotoğrafını görmekten büyük keyif alacaktır. İşletmenizi tanıtmak için ya da müşterilerinize hediye vermek için de baskılı hediyelik bardakları tercih edebilirsiniz. Bu bardaklara logo, fotoğraf, kişisel mesaj, harf, kelime anlamları ya da kendi yaptığınız tasarımları bastırarak sevdiğiniz herkese hediye edebilirsiniz.

Hediyelik kupa bardakları doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerin yanı sıra sürprizler için de kullanabilirsiniz. Evlilik teklifi ya da hamilelik duyurusu gibi durumlarda baskılı kupa bardak ile çay ya da kahve yapıp sevdiklerinize götürerek bu sürprizi en güzel şekilde açıklayabilirsiniz.

Kupa bardaklar eşyalarını sahiplenmeyi seven insanlar için de harika bir hediye olacaktır. İsim ya da isminin baş harfi yazılı bir bardağı sevdiğiniz kişiler çok daha iyi bir şekilde sahiplenebilir. Bu tarz hediyeler özellikle yurt, ofis gibi kalabalık şekilde yaşanan yerler için oldukça kullanışlıdır.

Hediyelik kupa bardakları eğlenceli hediyeler olarak da düşünebilirsiniz. Üzerinde onu övdüğünüz “dünyanın en iyi arkadaşı” gibi sözleri barındıran bir hediye herkesi mutlu edecektir. En yakışıklı baba, en güzel anne ya da en iyi sevgili gibi özgü sözcüklerini bastırdığınız kupayı sevdiklerinizin özel günlerinde onlara hediye edebilirsiniz. Sevgililer günü ya da yıldönümü gibi romantik günlerde ise çiftler için özel olarak tasarlanmış bakılı kupa bardakları tercih edebilirsiniz.

Hediyerengi.com adresindeki kupa bardak modellerini sevebileceğinizi düşünüyoruz, buradan ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz