Ana sayfa Moda Erva’nın Butiği Ayakkabı Modası Birbirinden Şık Ayakkabılar

Erva’nın Butiği Ayakkabı Modası Birbirinden Şık Ayakkabılar

86
0
ervanın-butigi

2018 yılından beri varlık sürdüren Erva’nın Butiği ayakkabı modasının adresinden şık ayakkabıların insanlara ulaşmasına yardımcı oluyor. Uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla yola çıkan Erva’nın Butiği insanların bütçelerini yormayacak kaliteli ayakkabılara sahip olmalarına yardımcı oluyor. Erva’nın Butiği kadınlar tarafından kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ayakkabıların satışını gerçekleştiriyor.

Modaya Uygun Satışa Sunulan Ayakkabı Modelleri

Kısa süredir varlık sürdürmesine rağmen pek çok insanın tercih ettiği marka haline gelen sitede modaya uygun onlarca ayakkabı modeli bulunuyor. Bu modellere insanların daha kolay ulaşması için ayakkabılar türlerine uygun kategorilerde yer alıyor.

Sitede yer alan ayakkabı kategorileri ve modelleri arasında ise şunlar bulunuyor;

  • Bot
  • Topuklu bot
  • Postal
  • Spor bot
  • Sneakers
  • Çizme
  • Ev terliği

Ayakkabılar yanı sıra site üzerinden kadınların rahatlıkla kullanabilecekleri ayakkabı ve kıyafetleriyle kombin yapabilecekleri çantaları da satışa sunuyorlar. Kategorileri inceleyenler indirimli ürünleri de görerek ayakkabılara daha uygun fiyatla sahip olabiliyorlar.

Ayakları Yormayan ve Rahat Hareket Sağlayan Sneakersler

Ervaninbutigi.com kadınlar için satışa sunduğu ayakkabılar arasında snearkersler de yer alıyor. Bu ürünler ayakları yormayan ve rahatlık sağlayan özelliklerde üretiliyor. Bu sayede ayakkabıları tercih edenler isterlerse günlük yaşamlarında isterlerse iş ortamlarında Sneakers tercih edebiliyorlar. Özellikle spor ve doğa yürüyüşü aktivitelerinde rahatlık için tercih edebiliyorlar. Sneakers almak isteyenler renk zevklerine uygun modelleri bulabiliyor ve satın alarak kullanabiliyorlar.

Hediye Etmeye Uygun Kadın Ayakkabıları

Erva’nın Butiğinin modaya uygun olarak satışını yaptığı ayakkabıları kadınlar kendileri alabilecekleri gibi hediye almak isteyenler tarafından da alınabiliyor. Sevdikleri insana hediye almak isteyenler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ayakkabılardan alabiliyorlar. Böylelikle özel günlerinde sevdiklerini mutlu edebiliyorlar. Örneğin sevgililer gününde eşlerine bot veya sneakers alarak bu özel günlerini farklı hediyelerle kutlayabiliyorlar. Üstelik Erva’nın Butiği özel günler için indirim yaptığı için ayakkabıları indirimli olarak satın alma imkanı bulabiliyorlar.

Erva’nın Butiğinin bot, sneakers, postal veya ev terliği gibi ürünlerinin hediye etmek için satın alınabilmesi için ayak numarasının bilinmesi yeterli oluyor. Ayrıca hediyeler renk zevkine uygun olarak alınabiliyor.

Ayakkabılarda Ücretsiz Kargo İmkanı

Yaz ve kış aylarında giymeye uygun tüm ayakkabı modellerinden yapılan alışverişlerinde Erva’nın Butiği müşterilerine ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Bu sayede insanlar aldıkları ayakkabıları kargoyla teslim alırken kargo ücreti ödemek zorunda kalmıyorlar. Ayakkabıların siparişi için ayak numarasının belirlenerek hemen al veya sepete ekle butonlarının tıklanarak gerekli bilgilerin verilmesi yeterli oluyor.

Detaylı bilgi için: https://www.ervaninbutigi.com/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here